Інформація

про працевлаштування випускників 11-х класів Деснянського НВК

2018-2019 н.р.

Прізвище,ім’я по батькові Навчальний заклад місто Умови
1. Бачмага Єгор Сергійович Національний університет технологій та дизайну Київ К
2. Биковець Дмитро Вікторович Національний університет біоресурсів та природокористування Київ К
3. Годлевський Артем Вікторович Національний університет біоресурсів та природокористування Київ К
4. Грищенко Євгеній Віталійович Національний педагогічний університет Чернігів Б
5. Дорошенко Сергій Володимирович Університет КПІ Інститут прикладного системного аналізу Київ Б
6. Карпенко Роман Сергійович Національний торговельно-економічний університет Київ К
7. Лєвий Данило Сергійович Військова академія Одеса Б
8. Лисаківський Сергій Андрійович Університет культури Київ К
9. Нікітенкова Олександра Олександрівна Національний технологічний університет Чернігів К
10. Опришко Вікторія Павлівна Національний економічний університет Київ Б
11. Островко Ярослав Андрійович Університет ім .Бориса Грінченка Київ К
12. Прохоренко Владислав Сергійович Військова академія Одеса Б
13. Рекун Сергій Валерійович Працює
14. Романько Роман Юрійович Науково-технічний університет ім. Ю. Бугая Київ К
15. Савчук Дарія Анатоліївна Не визначилась
16. Сивак Марія Іванівна Національний транспортний університет Київ К
17. Ситник Аліна Миколаївна Академія мистецтва краси Київ К
18. Сичук Анастасія Володимирівна Національний торговельно- економічний університет Київ К
19. Соболєва Катерина Олексіївна Національний торговельно- економічний університет Київ К
20. Титок Аліна Олександрівна Національний торговельно- економічний університет Київ К
21. Тягнирядно Сергій Вікторович Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова Київ К
22. Хоменко Владислава Ігорівна Національний університет технологій та дизайну Київ К
23. Асадова Сюзана Аліса кизи Національний транспортний університет Київ К
24. Байша Владислав Євгенович Вища школа бізнесу Вроцлав К
25Калита Владислав
Юрійович
Національний університет технологій та дизайнуКиївК
26. Крикун Катерина Олександрівна Національний торговельно-економічний університет Київ К
27. Магда Анастасія Віталіївна Вища школа бізнесу Вроцлав К
28. Міненок Дмитро Геннадійович Міжрегіональний вищий професіональний коледж зв’язку Київ Б
29. Меркулова Олександра Олександрівна Національний університет ім. Б.Грінченка Київ К
30. Мойсеєнко Олександр Сергійович Національний транспортний університет Київ К
31. Остапенко Катерина Олексіївна Національний економічний університет ім. В.Гетьмана Київ К
32. Смуток Діана Валентинівна Військова академія Одеса Б
33. Соснюк Анастасія Вікторівна Національний економічний університет ім. В.Гетьмана Київ Б
34. Черниш Сніжана Сергіївна Національний лінгвістичний університет Київ Б
35. Юрченко Юрій Володимирович Ужгородський університет Ужгород Б
36. Якимчук Єлизавета Вікторівна Військова академія Одеса Б
37. Антоненко Владислав Андрійович Військовий інженерно-технічний інститут ім. Героїв Крут Київ Б
38. Балан Олексій Олегович Національний торгово-економічний університет Київ К
39. Берлог Віталій Валерійович Національна Академія Внутрішніх Справ Київ Б
40. Бондаренко Олег Андрійович Уманський національний університет садівництва Умань К
41. Веретенник Валерія Вадимівна Національний університет державної фіскальної служби України Ірпінь Б
42. Войналович Анастасія Вадимівна Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка Чернігів Б
43. Воробей Анна Миколаївна Національний університет харчових технологій Київ Б
44. Голуб Владислав Віталійович Національний університет імені Тараса Шевченка Київ Б
45. Городова Анна Юріївна Національна Академія Сухопутних Військ ім. Петра Сагайдачного Львів Б
46. Градоблянський Андрій Павлович Військовий інженерно-технічний інститут ім. Героїв Крут Київ Б
47. Гутник Вікторія Олександрівна Національний університет державної фіскальної служби Ірпінь К
48. Демух В'ячеслав Владиславович Національний університет імені Тараса Шевченка Київ Б
49. Карпенко Юлія Віталіївна Державний університет внутрішніх справ Львів К
50. Кислова Вікторія Миколаївна Національний педагогічний університет імені Драгоманова Київ К
51. Косяк Ігор Васильович Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого Харків Б
52. Лахно Олександр Олександрович Працює сел. Десна
53. Медведь Марина Миколаївна Національний торговельно-економічний університет Київ К
54. Михайленко Олександр Вікторович Національний медичний університет імені Богомольця Київ К
55. Нехайчук Микола Васильович Національний торгово-економічний університет Київ Б
56. Пасьоха Богдан Геннадійович Національний торгово-економічний університет Київ Б
57. Пищенко Максим Ігорович Національний торгово-економічний університет Київ К
58. Прокопенко Максим Вадимович Національний торгово-економічний університет Київ К
59. Прохоренко Ірина Леонідівна Національний університет державної фіскальної служби України Ірпінь Б
60. Саєнко Ірина Станіславівна Національний університет державної фіскальної служби України Ірпінь К
61. Синєгуб Дмитро Сергійович Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського» Київ Б
62. Слюсар Олександр Олександрович Національний університет імені Тараса Шевченка Київ Б
63. Троян Антон Васильович Кооперативний коледж Чернігів К
64. Ходинський Назар Олександрович Національний університет імені Тараса Шевченка Київ Б
65. Чечель Олександра Романівна Національний торговельно-економічний університет Київ Б

Випускників НВК 65.

Із них:

Вступили:

Виші – 60.

Бюджет- 27.

Контракт -33.

Коледж– 2.

Бюджет – 1.

Контракт -1.

Працюють -2.

Не визначилась-1

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів Деснянського НВК

2018-2019 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Авдієнко Діана Миколаївна Остерський коледж будівництва та дизайну м.Остер б
2. Балоян Марина Дмитрівна 10 Деснянський НВК
3. Бачмага Валерія Олександрівна 10 Деснянський НВК
4. Бережний Роман Олександрович 10 Деснянський НВК
5. Бєсєдін Артем Олександрович 10 Деснянський НВК
6. Ведмідь Дмитро Миколайович 10 Деснянський НВК
7. Гашаніна Катерина Володимирівна 10 Деснянський НВК
8. Женжеруха Надія Володимирівна 10 Деснянський НВК
9. Заїка Владислав Миколайович 10 Деснянський НВК
10. Ізбаш Карина Володимирівна Політико-правовий коледж "АЛСКО" м.Київ к
11. Кошовий Данило Русланович Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім.Х.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України м.Суми б
12. Кохан Катерина Ігорівна Вище професійне училище Національного Авіаційного університету м.Київ б
13. Кутова Тетяна Тарасівна 10 Деснянський НВК
14. Лобащук Данило Юрійович Техникум ім.Яна Павла ІІ м.Войніч, Польща к
15. Лялюцький Владислав Юрійович 10 Деснянський НВК
16. Міненок Марина Сергіївна 10 Деснянський НВК
17. Мусіна Христина Євгеніївна 10 Деснянський НВК
18. Островко Владислав Максимович 10 Деснянський НВК
19. Петренко Аліна Анатоліївна 10 Деснянський НВК
20. Ройко Олексій Ігорович 10 Деснянський НВК
21. Рудий Мар’ян Михайлович 10 Деснянський НВК
22. Степанова Валерія Вадимівна 10 Деснянський НВК
23. Ткач Єлизавета Романівна 10 Деснянський НВК
24. Третяк Карина Олександрівна Чернігівський базовий медичний коледж м.Чернігів к
25. Цвєткова Валерія Олександрівна 10 Деснянський НВК
26. Чічкан Аліна Олегівна 10 Деснянський НВК
27. Явтушинська Анастасія Олександрівна 10 Деснянський НВК
28. Якименко Валерія Сергіївна 10 Деснянський НВК
29. Ящук Олександр Русланович 10 Деснянський НВК
30. Лісовий Владислав Юрійович (Інд. форма навч) - -
31. Вебер Вероніка Валеріївна 10 Деснянський НВК
32. Горбач Дмитро Андрійович 10 Деснянський НВК
33. Громико Анастасія Олегівна 10 Деснянський НВК
34. Дмітрієв Ярослав Андрійович 10 Деснянський НВК
35. Дроздова Олександра Олексіївна 10 Деснянський НВК
36. Журавель Анастасія Вікторівна 10 Деснянський НВК
37. Ковбасюк Максим Олександрович 10 Деснянський НВК
38. Кошель Олександр Сергійович Коледж університету «Україна» м.Бровари к
39. Кузьма Карина Олександрівна Остерський будівельний коледж м. Остер б
40. Личик Анастасія Сергіївна 10 Деснянський НВК
41. Логвін Артем Ігорович 10
42. Лукін Володимир Олегович 10 Деснянський НВК
43. Мірошниченко Дмитро Анатолійович 10 Деснянський НВК
44. Оношко Всеволод Вадимович 10 Деснянський НВК
45. Орєхова Єлизавета Андріївна 10 Деснянський НВК
46. Підлісна Анастасія Олександрівна 10 Деснянський НВК
47. Свідницька Вікторія Олексіївна 10 Деснянський НВК
48. Скивка Ігор Юрійович 10 Деснянський НВК
49. Спіцин Павло Володимирович 10 Деснянський НВК
50. Тіхонова Олеся Олександрівна 10 Деснянський НВК
51. Удовика Вікторія Сергіївна 10 Деснянський НВК
52. Шевчук Анастасія Сергіївна Коледж КНУТД м. Київ б
53. Шинкаренко Дар’я Михайлівна 10 Деснянський НВК
54. Андрущенко Наталія Вячеславівна 10 Деснянський НВК
55. Бабак Олександр Євгенійович - Роменське вище Професійне училище. м. Ромни б
56. Бесшапошнікова Анастасія Сергіївна 10 Деснянський НВК
57. Буряк Кирил Сергійович 10 Деснянський НВК
58. Гейко Владислава В’ячеславівна 10 Остерська гімназія
59. Головатюк Владислав Ігорович 10 Деснянський НВК
60. Грей Максим Володимирович 10 Деснянський НВК
61. Даниленко Денис Юрійович 10 Деснянський НВК
62. Дикий Даниїл Анатолійович 10 Деснянський НВК
63. Євсієнко Ілля Вячеславович 10 Деснянський НВК
64. Єршевський Назар Андрійович Білоцерківський Коледж сервісу та дизайну м. Біла Церква к
65. Жовнер Владислава Вячеславівна 10 Деснянський НВК
66. Ісаєнко Владислав Вікторович 10 Деснянський НВК
67. Митюра Давид Едуардович 10 Деснянський НВК
68. Мойсеєнко В’ячеслав Олександрович Профліцей Залізничного транспорту м.Чернігів б
69. Пікуза Анастасія Русланівна 10 Деснянський НВК
70. Рудник Руслана Валеріївна 10 Деснянський НВК
71. Шишенок Каріна Анатоліївна 10 Деснянський НВК

Випускників НВК 71.

Із них:

Вступили:

Коледж, ліцей, технікум – 10.

Бюджет- 6.

Контракт -4.

ПТУ – 2.

Бюджет – 2.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників

11-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Білецький Денис Дмитрович 11 Транспортний університет Київ б
2. Галепа Дарина Андріївна 11 Педагогічний університет Чернігів б
3. Гоголаурі Ростислав Олександров. 11 Університет ім.. Шевченка Київ б
4. Гриб Анна Олексіївна 11 Торговельно –економічний університет Київ б
5. Задьор Неля Анатоліївна 11 Коледж легкої промисловості Київ к
6. Колінько Сергій Анатолійович 11 Транспортний університет Київ к
7. Кудрявська Анна Олегівна 11 Національний авіаційний університет Київ к
8. Медведський Владислав Вікторов. 11 Військова академія Одеса б
9. Мозгова Ірина Юріївна 11 Коледж при КПІ Київ к
10. Новик Микола Володимирович 11 Коледж при ЧМТУ Чернігів к
11. Печенюк Олена Володимирівна 11 Національний університет технологій та дизайну Київ б
12. Пилипчук Богдан Ігорович 11 Національний університет харчових технологій Київ к
13. Приходько Євгеній Сергійович 11 Медичний університет ім..Богомольця Київ б
14. Прохоренко Юлія Леонідівна 11 Педуніверситет ім.. Драгоманова Київ б
15. Сєркова Антоніна Василівна 11 Національний університет технологій та дизайну Київ к
16. Сорокіна Олександра Сергіївна 11 Політехнічний інститут Київ б
17. Стрибуль Станіслав Юрійович 11 Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Київ к
18. Тихоненко Дар’я Миколаївна 11 Медична академія Полтава б
19. Тіхонов Станіслав Олександрович 11 Політехнічний інститут Київ к
20. Шальнев Сергій Олексійович 11 Медична академія Полтава б
21. Швидун Максим Олександрович 11 Військова академія Одеса б
22. Вдовиченко Анна Олександрівна 11 Коледж при університеті ім..Грінченка Київ к
23. Вуколова Анастасія Олексіївна 11 Педуніверситет Чернігів к
24. Гриченко Євген Олегович 11 Юридична академія Одеса к
25. Дяченко Єлизавета Юріївна 11 Торговельно –економічний університет Київ б
26. Жеведь Максим Олегович 11 Національний університет біоресурсів Київ б
27. Зінець Денис Васильович 11 Медична академія Дніпро к
28. Кузьміна Аліна Олексіївна 11 Транспортний університет Київ к
29. Мацарський Павло Олександрович 11 Університет харчових технологій Київ к
30. Оленчук Олександра Володимирівна 11 Міжнародний університет Київ к
31. Пуханов Ярослав Юрійович 11 Національний університет біоресурсів Київ к
32. Романенко Олександр Олександрович 11 Національний університет біоресурсів Київ к
33. Ромась Наталія Олександрівна 11 Торговельно –економічний університет Київ б
34. Рябчич Богдан Олегович 11 Педуніверситет ім. Драгоманова Київ к
35. Тімановська Аліна Юріївна 11 Національний авіаційний університет Київ к
36. Чертков Ігор Андрійович 11 Університет харчових технологій Київ к
37. Чурікова Ольга Максимівна 11 Торговельно –економічний університет Київ б
38. Шевчук Світлана Сергіївна 11 Національний авіаційний університет Київ б
39. Амельницький Артем Олександрович 11 Не вступав
40. Вітюк Назар Петрович 11 Національний університет технологій та дизайну Київ б
41. Гашаніна Анастасія Олексіївна 11 Торговельно –економічний університет Київ к
42. Гермаш Діана Олегівна 11 Національний університет харчових технологій Київ к
43. Дорошенко Андрій Володимирович 11 Політехнічний інститут Київ к
44. Дубешко Єлизавета Володимирівна 11 Національний авіаційний університет Київ к
45. Єременко Ігор Анатолійович 11 Торговельно –економічний університет Київ к
46. Кабашний Максим Олексійович 11 Професійно-технічне училище. Конотоп б
47. Крупка Даніелла Сергіївна 11 Національний авіаційний університет Київ к
48. Кузьменко Тетяна Сергіївна 11 Опольський університет Ополе к
49. Лялька Владислава Сергіївна 11 Торговельно –економічний університет Київ к
50. Мілерсон Богдан Миколайович 11 Професійний ліцей залізничного транспорту Чернігів б
51. Сапожникова Альона Сергіївна 11 Торговельно-економічний колледж Київ к
52. Скопич Елеонора Сергіївна 11 Вище професійне училище Катюжанка б
53. Скопіч Аліна Володимирівна 11 Коледж будівництва та дизайну Остер к
54. Туровець Аліна Юріївна 11 Коледж при академії перукарського мистецтва Київ к
55. Хоменко Владислава Юріївна 11 Торговельно –економічний університет Київ к
56. Абдулхаірова Лілія Айдеровна 11 Педуніверситет ім. Т. Г. Шевченка Чернігів к
57. Діхтяр Ганна Олександрівна 11 Опольський Державний Університет Ополе к
58. Іванова Анна Русланівна 11 Коледж при Університеті ім..Бориса Грінченка Київ к
59. Колоша Єлизавета Сергіївна 11 Університет ім.. Бориса Грінченка Київ к
60. Костючок Юлія Олегівна 11 Ніжинське училище культури і мистецтв Ніжин б
61. Гаврилюк Олександр Віталійович 11 Опольський Державний Університет Ополе к
62. Ревко Анастасія Ігорівна 11 Національний торговельно-економічний університет Київ к
63. Слободян Вероніка Олександрівна 11 Міський медичний коледж. Київ б
64. Сулімова Валерія Олексіївна 11 Національний авіаційний університет Київ к
65. Халіна Анастасія Валеріївна 11 Професійний ліцей сфери послуг Житомир б
66. Могилей Володимир Миколайович 11 Вище професійне училище Катюжанка б
67. Москалюк Денис Вадимович 11 Регіональне вище професійне училище будівництва Київ б
68. Осадчий Богдан Олександрович 11 Державний університет телекомунікацій Київ к
69. Сердюк Дмитро Валерійович 11 Національний транспортний університет Київ б
70. Фокін Павло Олегович 11 Національний університет ім. Юрія Федьковича Чернівці б
71. Юрченко Владислав Юрійович 11 Регіональне вище професійне училище будівництва Київ б
72. Савенко Артем Андрійович 11 Національний університет технологій та дизайну Київ б

Випускників 72.

Із них:

ВНЗ -53.

Бюджет 21.

Контракт -32.

Коледж – 11.

Бюджет- 2.

Контракт -9.

Ліцей – 3.

Бюджет – 2.

Контракат – 1.

ПТУ -5

Бюджет- 5.

Контракт -0.

1 дитина не вступала.

Інформація

про працевлаштування випускників

9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників 9-х класів 2016-2017 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Бикова Вероніка Андріївна 9 Коледж національного фармацевтичного університету Харків к
2. Корнієнко Влада Ігорівна 9 Державний коледж туризму та готельного господарства Київ к
3. Корнієнко Владислав Ігорович 9 Військовий ліцей ім.. Богуна Київ б
4. Сапожнікова Аліна Сергіївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
5. Берднік Дмитро Сергійович 9 Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Чернігів б
6. Бут Максим Вікторович 9 Коледж радіоелектроніки Дніпро б
7. Кураш Анастасія Андріївна 9 Коледж будівництва та дизайну Остер б
8. Шевченко Дарина Володимирівна 9 Коледж ресторанного господарства національного університету харчових технологій (НУХТ) Київ б
9. Ягода Олександр Олександрович 9 Коледж міського господарства Таврійського національного університету (ТНУ) ім.В.І. Вернадського Київ б
10. Блащук Андрій Дмитрович 9 Професійно –технічне училище ювелірних мистецтв Київ б
11. Верещака Сергій Ігорович 9 Професійно – технічне училище залізничників Чернігів б
12. Вакулін Богдан Михайлович 9 Вище професійне училище Катюжанка б
13. Дворник Альона Володимирівна 9 Педагогічний коледж Київ б
14. Карман Анастасія Валентинівна 9 Гуманітарно – педагогічний коледж Біла церква б
15. Карпенко Роман Сергійович 9 Промислово – економічний коледж Чернігів б
16. Костючок Тетяна Олегівна 9 Музичний коледж ім.. Заньковецької Ніжин б
17. Отрощенко Олег Олегович 9 Ліцей з посиленою військово –фізичною підготовкою Чернігів б
18. Юрченко Юрій Юрійович 9 Індустріальний коледж Київ б

Випускників 18.

Із них:

Вступили:

Коледж – 11.

Бюджет- 9.

Контракт -2.

Ліцей -4.

Бюджет – 4.

Контракт -0.

ПТУ – 3

Бюджет – 3.

Контракт -0.

Інформація

про працевлаштування випускників

9, 11 класів 2015 - 2016 р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Навчальний заклад Місто Форма навч.
1 Андріянова Тетяна Олександрівна 11 Київський університет імені Бориса Грінченка Київ Б
2 Баяк Владислав Володимирович 11 Львівська національна академія сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного Львів Б
3 Бойко Анастасія Олександрівна 11 Чернігівський національний технологічний університет Чернігів К
4 Дворник Катерина Володимирівна 11 Київський національний торговельно-економічний університет (фінанси, банківська справа ) Київ Б
5 Дворник Ольга Миколаївна 11 Київський національний університет технологій та дизайну Київ К
6 Заклюка Ігор В’ячеславович 11 Київський технічний університет «КПІ» Київ Б
7 Колодій Анна Дмитрівна 11 Національний університет біоресурсів та природокористування (ветеринар) Київ Б
8 Коник Ірина Русланівна 11 Хмельницький національний університет Хмельницький К
9 Корсак Лілія Юріївна 11 Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова (укр.. мова та література)) Київ Б
10 Крилова Ольга Валеріївна 11 Київський національний торговельно-економічний університет (ресторанно-готельний та тур. бізнес) Київ Б
11 Логвиненко Вероніка Володимирівна 11 Національний медичний університет імені Богомольця Київ Б
12 Марченко Тетяна Ігорівна 11 Львівський національний університет імені Івана Франка (біологія) Львів Б
13 Маслова Марина Вікторівна 11 Київський національний лінгвістичний університет Київ Б
14 Мехед Вікторія Олегівна 11 Мовна практика за кордоном Австралія -
15 Наконечна Наталія Вадимівна 11 Державний університет телекомунікацій Київ К
16 Новик Альона Сергіївна 11 Київський національний торговельно-економічний університет (економіка) Київ Б
17 Петренко Олександра Петрівна 11 Київський національний торговельно-економічний університет Київ К
18 Постник Юлія Андріївна 11 Київський військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Київ Б
19 Потебня Анна Володимирівна 11 Київський національний торговельно-економічний університет (облік і оподаткування) Київ Б
20 Ромашов Віктор Геннадійович 11 Національний авіаційний університет Київ К
21 Савченко Юлія Сергіївна 11 Ніжинський державний університет іменіМиколи Гоголя ( психологія) Ніжин Б
22 Слюсаренко Максим Ігорович 11 Варшавська академія суспільних наук Польща К
23 Ташута Вікторія Ігорівна 11 Київський університет імені Бориса Грінченка Київ К
24 Тимошенко Анастасія Олександрівна 11 Київський національний торговельно-економічний університет Київ Б
25 Трубенок Дарина Іванівна 11 Київський національний торговельно-економічний університет (фінанси, банківська справа) Київ Б
26 Трутень Валерія Анатоліївна 11 Київський національний університет технологій та дизайну Київ К
27 Харченко Сергій Володимирович 11 Національний транспортний університет Київ Б
28 Шиш Аліна Володимирівна 11 Університет державної фіскальної служби ( облік і оподатк.) Ірпінь Б
29 Дигал Аліна Сергіївна 11 Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури Київ К

Із 29 учнів


ВНЗ - 28 , із них:

ВНЗ - 18 ( бюджет)

ВНЗ – 10 ( контракт)

1 дитина на території України не вступала

Коледж –0

9-ті класи

п/п ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюджет /контракт
1. Бондаренко Артем Юрійович 9 Деснянська гімназія
2. Водотовка Софія Олександрівна 9 Деснянська гімназія
3. Гламазденко Владислав Володимирович 9 Деснянська гімназія
4. Даниленко Ігор Юрійович 9 Ліцей з поглибленим вивченням військової справи м. Одеса б
5. Задворних Юлія Юріївна 9 Економічний коледж ім.. В.Гетьмана м. Київ б
6. Каракуліна Дар’я Ростиславівна 9 Медичний коледж м. Конотоп б
7. Однодворець Ілля Ігорович 9 Деснянська гімназія
8. Саакян Давид Алікович 9 Деснянська гімназія
9. Сєркова Тетяна Василівна 9 Вище професійно – технічне училище технологій та дизайну м. Київ б
10. Собора Владислав Володимирович 9 Деснянська гімназія
11. Суспо Антон Владиславович 9 Деснянська гімназія
12. Твердоступов Артур Вадимович 9 Деснянська гімназія
13. Тіток Анастасія Сергіївна 9 Торгово – економічний коледж м. Київ б
14. Целуйко Леся Андріївна 9 Коледж при університеті Б.Грінченка м. Київ б
15. Чертов Максим Андрійович 9 Деснянська гімназія
16. Шургоцький Андрій Віталійович 9 Міжнародний медичний коледж м. Київ к
17. Щербаков Ярослав Олексійович 9 Деснянська гімназія
18. Аврашко Яна Владиславівна 9 Коледж економіки та дизайну м. Чернігів б
19. Аксьонова Олена Сергіївна 9 Деснянська гімназія
20. Богомолова Анастасія Артемівна 9 Деснянська гімназія
21. Деревецька Анастасія Олегівна 9 Деснянська гімназія
22. Капинос Іван Миколайович 9 Деснянська гімназія
23. Кирилович Дмитро Леонідович 9 Деснянська гімназія
24. Кісіль Марина Андріївна 9 Коледж при університеті Б.Грінченка м. Київ к
25. Музиченко Дмитро Анатолійович 9 Промислово – економічний коледж м. Чернігів б
26. Панков Данило Сергійович 9 Продовження навчання в ЗОШ І-ІІІст м. Чернігів м. Чернігів
27. Панченко Аліна Олегівна 9 Деснянська гімназія
28. Роговенко Богдан Дмитрович 9 Ліцей з поглибленим вивченням військової справи м. Чернігів б
29. Руденко Діана Сергіївна 9 Деснянська гімназія
30. Рябченко Анастасія Олександрівна 9 Деснянська гімназія
31. Скопець Руслана Сергіївна 9 Деснянська гімназія
32. Цимбал Олександр В¢ячеславович 9 Деснянська гімназія
33. Шапатайло Альона Олександрівна 9 Деснянська гімназія
34. Шаріпова Валерія Сергіївна 9 Деснянська гімназія
35. Якименко Євгенія Олегівна 9 Деснянська гімназія

Із них:

Коледж, ліцей – 10 учнів

ПТУ – 1 учень

Із 10 учнів

9 учнів – бюджет

2 учнів – контракт

Інформація

про працевлаштування випускників

9,11-х класів 2014-2015 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Анікієнко Катерина Олександрівна 11 Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова м. Київ б
2. Баско Ірина Анатоліївна 11 Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова м. Київ б
3. Благодир Тетяна Миколаївна 11 Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова м. Київ б
4. Василенко Тетяна Сергіївна 11 Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова м. Київ б
5. Гладка Вероніка Анатоліївна 11 Національний університет технологій та дизайну м. Київ б
6. Гришкова Владислава Андріївна 11 Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова м. Київ б
7. Зінченко Ігор Анатолійович 11 Лісотехнічний коледж с. Малин Житомирська обл.. б
8. Коленюк Олександр Олександрович 11 Національний університет біоресурсів і природокористування м. Київ б
9. Костюк Ірина Віталіївна 11 Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова м. Київ б
10. Міляков Єгор Єгорович 11 Медична академія м. Дніпропетровськ к
11. Мирончук Юлія Олександрівна 11 Національний торгово-економічний університет м. Київ к
12. Нестеренко Поліна Володимирівна 11 Національний медичний університет ім.. Богомольця м. Київ к
13. Нікітюк Владислав Олександрович 11 Національний фармацевтичний університет м. Харків к
14. Осіпенко Василь Васильович 11 Академія збройних сил України м. Одеса б
15. Пушкар Марина Олександрівна 11 Коледж при Національному університеті харчових технологій м. Київ к
16. Рвачова Альона Володимирівна 11 Коледж при Київському міжнародному університеті м. Київ к

Із 16 учнів

ВНЗ - 13, із них:

ВНЗ - 9 ( бюджет)

ВНЗ – 4 ( контракт)

Коледж – 3, із них :

Коледж - 1 ( бюджет)

Коледж – 2 ( контракт)


Інформація

про працевлаштування випускників

9-х класів,2014-2015 н.р.,

п/п ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюджет /контракт
1. Білецький Денис Дмитрович 9 Деснянська гімназія
2. Галепа Дарина Андріївна 9 Деснянська гімназія
3. Гоголаурі Ростислав Олександров. 9 Деснянська гімназія
4. Гриб Анна Олексіївна 9 Деснянська гімназія
5. Гриценко Дмитро Анатолійович 9 Економічний коледж м. Ірпінь к
6. Гулий Андрій Іванович 9 Центр професійно-технічної освіти м. Бердянськ б
7. Єременко Ігор Анатолійович 9 Деснянська гімназія
8. Задьор Неля Анатоліївна 9 Деснянська гімназія
9. Колінько Сергій Анатолійович 9 Деснянська гімназія
10. Кудрявська Анна Олегівна 9 Деснянська гімназія
11. Медведський Владислав Вікторов. 9 Деснянська гімназія
12. Москальова Катерина Едуардівна 9 Деснянська гімназія
13. Новик Микола Володимирович 9 Деснянська гімназія
14. Олексієнко В’ячеслав Григорович 9 Ветеринарний технікум с. Козелець б
15. Печенюк Олена Володимирівна 9 Деснянська гімназія
16. Пилипчук Богдан Ігорович 9 Деснянська гімназія
17. Приходько Євгеній Сергійович 9 Деснянська гімназія
18. Прохоренко Юлія Леонідівна 9 Деснянська гімназія
19. Сєркова Антоніна Василівна 9 Деснянська гімназія
20. Сорокіна Олександра Сергіївна 9 Деснянська гімназія
21. Стрибуль Станіслав Юрійович 9 Деснянська гімназія
22. Тихоненко Дар’я Миколаївна 9 Деснянська гімназія
23. Тіхонов Станіслав Олександрович 9 Деснянська гімназія
24. Черниш Артур Анатолійович 9 Військовий ліцей м. Чернігів б
25. Шальнев Сергій Олексійович 9 Деснянська гімназія
26. Швидун Максим Олександрович 9 Деснянська гімназія
27. Юсухно Марія Анатоліївна 9 Промислово-економічний коледж при НАУ м. Київ б
28. Вдовиченко Анна Олександрівна 9 Деснянська гімназія
29. Вуколова Анастасія Олексіївна 9 Деснянська гімназія
30. Гриченко Євген Олегович 9 Деснянська гімназія
31. Дяченко Єлізавета Юріївна 9 Деснянська гімназія
32. Жеведь Максим Олегович 9 Деснянська гімназія
33. Зінець Денис Васильович 9 Деснянська гімназія
34. Корзаченко Богдан Олегович 9 Деснянська гімназія
35. Кузьміна Аліна Олексіївна 9 Деснянська гімназія
36. Мацарський Павло Олександрович 9 Деснянська гімназія
37. Мозгова Ірина Юріївна 9 Деснянська гімназія
38. Пирогов Костянтин Богданович 9 Будівельний коледж м. Остер б
39. Пуханов Ярослав Юрійович 9 Деснянська гімназія
40. Романенко Олександр Олександрович 9 Деснянська гімназія
41. Ромась Наталія Олександрівна 9 Деснянська гімназія
42. Тімановська Аліна Юріївна 9 Деснянська гімназія
43. Чертков Ігор Андрійович 9 Деснянська гімназія
44. Чурікова Ольга Максимівна 9 Деснянська гімназія
45. Шевчук Світлана Сергіївна 9 Деснянська гімназія

Коледж, ліцей – 5 учнів

ПТУ – 1 учень

Із 6 учнів

5 учнів – бюджет( 3 коледж,1 ліцей, 1 ПТУ)

1 учень – контракт ( коледж)


Інформація

про працевлаштування випускників

9,11-х класів 2013-2014 н.р.

ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюдж Контр.
1. Альохін Дмитро Максимович 11-А Чернігівський державний інститут економіки і управління Чернігів б
2. Богданенко Ольга Володимирівна 11-А Державний економіко-технологічний університет транспорту Київ к
3. Вишковська Владислава Леонідівна 11-А Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі Київ б
4. Гула Анна Сергіївна 11-А Київський національний торговельно-економічний університет Київ б
5. Гулий Андрій Анатолійович 11-А Національний університет державної податкової служби України Київ к
6. Заіка Андрій Вікторович 11-А Київський технікум готельного господарства Київ б
7. Зубрицький Андрій Юрійович 11-А Київський політехнічний інститут Київ б
8. Канарський Іван Романович 11-А Українська медична стоматологічна академія Полтава б
9. Карабач Артем Анатолійович 11-А Чернігівський національний технологічний університет Чернігів к
10. Коліко Ольга Геннадіївна 11-А Київський лінгвістичний університет ім. Б.Гринченка Київ к
11. Кравчук Вадим Сергійович 11-А Чернігівський національний технологічний університет Чернігів к
12. Масюк Костянтин Ростиславович 11-А Чернігівський національний педагогічний університет Чернігів б
13. Матющенко Катерина Миколаївна 11-А Миколаївський національний університет ім. В.Сухомлинського Миколаїв б
14. Ничипоренко Олексій Сергійович 11-А Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Київ б
15. Орєхов Андрій Андрійович 11-А Чернігівський державний інститут економіки і управління Чернігів б
16. Плотніков Максим Васильович 11-А Національний авіаційний університет Київ б
17. Пошелюжний Владислав Юрійович 11-А Київський політехнічний інститут Київ б
18. Рокотьол Владислав Андрійович 11-А Медичний коледж національного мед університету Богомольця Київ к
19. Станова Вікторія Олегівна 11-А Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі Київ б
20. Снопок Тетяна Євгеніївна 11-А Київський лінгвістичний університет ім. Б.Грінченка Київ б
21. Субботін Ярослав Олександрович 11-А Харківська юридична академія ім. Я.Мудрого Харків б
22. Токар Костянтин Анатолійович 11-А Київський національний університет будівництва і культури Київ б
23. Чередниченко Ольга Володимирівна 11-А Київський національний університет технологій та дизайну Київ б
24. Шокота Володимир Сергійович 11-А Національний авіаційний університет Київ к
25. Юрченко Олександр Володимирович 11-А Київський військовий інститут технологій і комунікацій Київ б
26. Буднікова Катерина Станіславівна 11-Б Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Київ к
27. Бурвіков Олег Володимирович 11-Б Одеська національна академія зв’язку ім.. Попова Одеса б
28. Вілімс Анна Валеріївна 11-Б Київський лінгвістичний університет ім. Б.Грінченка Київ к
29. Власик Владислав Ігорович 11-Б Державний економіко-технологічний університет транспорту Київ б
30. Каламаж Олександр Ігорович 11-Б Національний університет «Острозька академія» Острог к
31. Корнієнко Руслана Ігорівна 11-Б Словацький міжнародний університет Київ к
32. Кравченко Віталій Анатолійович 11-Б Національна академія прикордонної служби України ім.Б. Хмельницького Хмель ницький б
33. Линник Вікторія Сергіївна 11-Б Державний університет ім.. М.Гоголя Ніжин б
34. Литвин Євгеній Сергійович 11-Б Державний технологічний університет Житомир к
35. Ломов Всеволод Вадимович 11-Б Польський державний університет Польща м.Ополе к
36. Мазій Анна Юріївна 11-Б Київський національний торгівельно-економічний університет Київ к
37. Мануілов Владислав Геннадійович 11-Б Державний економіко-технологічний університет транспорту Київ к
38. Мєднікова Анастасія Сергіївна 11-Б Київський лінгвістичний університет ім. Б.Грінченка Київ б
39. Маківська Інна Павлівна 11-Б Державний університет ім.. М.Гоголя Ніжин б
40. Мовчан Аліна Ігорівна 11-Б Чернігівський національний педагогічний університет Чернігів к
41. Олексійченко Валерій Олександрович 11-Б Навчально-науковий центр ПТОАПН України (ПТУ) Київ к
42. Петеліна Ольга Вячеславівна 11-Б Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Київ б
43. Повар Анна Валентинівна 11-Б Київський лінгвістичний університет ім. Б.Грінченка Київ к
44. Полякова Юлі я Сергіївна 11-Б Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова Київ к
45. Симоненко Марина Григорівна 11-Б Московський державний машинобудівний університет Чернігів к
46. Смірнов Богдан Дмитрович 11-Б Польський державний університет Польща м.Ополе к
47. Холод Владислав В’ячеславович 11-Б Училище професійної підготовки працівників міліції Чернігів к

Із 47 учнів

ВНЗ - 43, із них:

ВНЗ - 25 ( бюджет)

ВНЗ – 18 ( контракт)

Коледж – 2, із них :

Коледж - 1 ( бюджет)

Коледж – 1 ( контракт)

ПТУ – 2, із них :

ПТУ - 0( бюджет)

ПТУ – 2 ( контракт)


Інформація

про працевлаштування випускників

9-х класів,2013-2014 н.р.,

п/п ПІП Клас Навчальний заклад Місто Бюджет /контракт
1. Грицаєнко Ангеліна Василівна 9-А Коледж Київського національного університету технологій та дизайну Київ б
2. Легойда Марія Анатоліївна 9-А Торговельно-економічний коледж Київського торговельно-економічного університету Київ б
3. Лисенко Дмитро Романович 9-А Перший Київський медичний коледж Київ к
4. Тріфонов Євгеній Сергійович 9-А Одеське морехідне училище рибної промисловості Одеса к
5. Резнік Євгеній Віталійович 9-А Коледж транспорту та комп’ютерних технологій Чернігів б
6. Задьор Олександра Анатоліївна 9-Б Перший Київський медичний коледж Київ б
7. Кузьменко Анна Сергіївна 9-Б Ірпінський економічний коледж при національному університеті біоресурсів і природокористуванні Ірпінь б

Із 7 учнів

5 учнів – бюджет

2 учні - контракт

Кiлькiсть переглядiв: 600

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 25 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!