Розклад дзвінків на 2019-2020 н.р.

1. 08.30 - 09.15
2. 09.25 - 10.10
3. 10.30 - 11.15
4. 11.30 - 12.15
5. 12.30 - 13.15
6. 13.25 - 14.10
7. 14.20 - 15.05
8. 15.15 - 16.00


Структура 2019 - 2020 навчального року

1 семестр з 02.09.2019р. – 26.12.2019 р.

2 семестр з 13.01.2020р. – 29.05.2020р.

Осінні канікули: 28.10.2019 – 03.11.2019 р.р.

Зимові канікули: 25.12.2019 – 12.01.2020 р.р.

Весняні канікули: 23.03.2020 – 29.03.2020 р.р.

Свято останнього дзвоника 29.05.2020 р.

Вручення документів про повну загальну середню освіту планується провести у кінці липня 2020 року.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ФАКУЛЬТАТИВНИХ ЗАНЯТЬ

У ДЕСНЯНСЬКОМУ НВК НА 2019-2020 Н.Р.

КЛАС ПРЕДМЕТ ДЕНЬ ЧАС ВЧИТЕЛЬ
5-Б Укр.мова Вівторок 15.30- 16.15 Кушнір Т.М.
5-Б Укр.мова Вівторок 16.00-16.45 Баяк Є.А.
5-Б Зелений пакет Четвер 15.30- 16.15 Колінько А. П.
5-В Укр.мова Четвер 15.30- 16.15 Костюкевич В. К.
5-В Укр.мова Четвер 15.30- 16.15 Анікиєнко В. І.
5-В Математика Середа 15.30- 16.15 Тарабан Л. І.
5-В Трудове навчання Вівторок І тиж 15.30- 16.15 Крупиціна Т. М.
5-Г Укр.мова П’ятниця 15.00- 15.45 Калашник З. М.
5-Г Історія Середа Ітиж 16.00- 16.45 Медяна І. П.
6-Б Трудове навчання Понеділок 15.00- 16.25 Крупиціна Т. М.
6-Б Історія Понеділок 15.30- 16.15 Дейко Л. М.
6-В Укр.мова Понеділок 15.30- 16.15 Канарська О. М.
6-В Історія Вівторок 16.00-16.45 Паньок В. І.
6-В Географія Четвер І тиж 16.00-16.45 Савчук О. М.
7-В Математика Понеділок 16.30- 17.15 Ромашова В. П.
8-А Укр.мова Вівторок Ітиж 17.30-18.15 Анікиєнко В. І.
8-Б Англ. мова П’ятниця 15.30- 16.15 Опришкова Л. М.
8-В Математика Середа 16.30- 17.15 Бреус В. В.
8-В Укр.мова Середа 16.00-16.45 Даньківська О. П.
8-В Історія Вівторок 15.30- 16.15 Медяна І. П.
9-Г Фізика Вівторок І тиж 16.00-16.45 Коцюк Г. Ф.
10-А Визначні постаті України Понеділок 16.00-16.45 Дейко Л. М.
10-А Англ.мова Вівторок 15.30- 16.15 Чічкан М. Ю.
10-А Математика Середа 15.30-16.15 Бреус В. В.
11-А Укр.мова Середа 16.00-16.45 Даньківська О.П.
11-А Математика Вівторок 16.00-16.45 Тарабан Л.І.
11-А Визначні постаті України Середа 15.30-16.15 Медяна І. П.
11-А Захисти себе від ВІЛ Четвер ІІтиж 16.00- 16.45 Римарєва Н.П.
11-Б Математика Вівторок ІІ тиж 16.00- 16.45 Коваль Н. П.
11-Б Захисти себе від ВІЛ Четвер Ітиж 16.00- 16.45 Римарєва Н.П.
11-Б Визначні постаті України П’ятниця І тиж 15.30-16.15 Колінько А. П.
11-Б Історичний калейдоскоп П’ятницяІІ тиж 15.30-16.15 Колінько А. П.
11-Б Методи розв’язування задач Вівторок І тиж 16.00- 16.45 Коваль Н. П.
11-В Визначні постаті України П’ятниця І тиж 16.30-17.15 Колінько А. П.
11-В Історичний калейдоскоп П’ятницяІІ тиж 16.30-17.15 Колінько А. П.
11-В Практикум з укр.мови та літератури Середа 15.30-16.45 Крупиціна Т.М.

Графік проведення занять гурткової роботи

в 2019 -2020 н.р.

ПІП Напрям роботи Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Фатєєва М.В. ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я 16.00-17.30
Прокопець О.В. Умілі руки 16.00-18.15
Римарєва Н.П. Зроби сам 16.00-17.30
Крупиціна Т.М. Майстриня 16.00-16.45
Якубенко І. А. Абетка безпеки 16.00-16.45 16.00-16.45
Полякова Л.М. Комп’ютерне моделювання 16.00-16.45
Прокопець Т. П. «Лідер» 16.00-17.30
Прокопець Т. П. WEBтехнології 16.00-16.45
Семків О.В. «Рятівник» 16.00-16.45
Мотєв С.П. Туристичний гурток 16.00-16.45
Медяна І.П. Історичне краєзнавство 16.00-16.45
Коновал М. С. Стрілецький гурток 16.00-18.15
Коновал М.С. «Джура» 16.00-18.15 16.00-18.15
Паньок В. І. «Феміда» 16.00-16.45 16.00-16.45
Синєгуб І. В. Центр науково-технічної творчості 16.00-16.45
Москалець О. Ф. Фізична лабораторія 16.00-16.45
Назаренко Л. М. «Ватра» 16.00-16.45
Половецький О. Є. Світ інформатики 16.00-16.45
Калашник З. М. Дивослово 16.00-16.45
Кучеренко О. В. Хімічний експеримент 16.00-16.45
Савчук О. М. Меридіан 16.00-16.45
Тарабан Л. І. Юні математики 16.00-16.45

ГРАФІК РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ

НА 2019-2020 Н.Р.

ПІП Напрям роботи Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Удянська О.А. Науково-дослідницька робота з англійської мови 16.00.
Паньок В.І. Товариство юних істориків 16.00. 16.00.
Коваль Н. П. Науково-дослідницька робота з математики 16.00
Кушнір Т. М. Дитяче наукове товариство « Ерудит» 16.00.
Анікієнко В.І. Мовно-літературне товариство 16.00.
Крижанівська Л. Г. Науково-дослідницька робота філологічного спрямування 16.00.
Титок О. В. Індивідуальна програма розвитку дитини 16.00. 16.00.
Лісогор Л.І. Товариство юних знавців англійської мови 16.00. .
Боровських Н. М. Індивідуальна програма розвитку дитини 16.00
Полякова Л.М. Науково-дослідницька робота з інформатики 16.00.
Галепа Л. І. Індивідуальна програма розвитку дитини 16.50
Колінько А.П. Індивідуальна програма розвитку дитини 16.00 16.00. 16.00
Логвін Г.В. Товариство юних географів 16.00
Федорова Г.І. Товариство фізиків «Шанс» 16.00 16.00
Паньок В. П. Індивідуальна програма розвитку дитини 16.00 16.00 16.00
Дейко Л. М. Індивідуальна програма розвитку дитини 16.00. 16.00.
Самусевич О.Б. Індивідуальна програма розвитку дитини 16.00.
Коцюк Г. Ф. Науково-дослідницька робота природничого спрямування 16.00.

ГРАФІК РОБОТИ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ НА 2017-2018 Н.Р.

ПІБ Напрям роботи Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Паньок В.І. Товариство «Юні історики – майбутні державотворці» 15.15
Паньок В.П. Інтелектуальний клуб «Віват,інтелект!» 15.15
Тарабан Л.І. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з математики 17.00
Костюкевич В.К. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з укр.мови та літ. 16.00 16.00
Анікієнко В.І. Мовно-літературне товариство 16.45
Канарська О.М. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з укр.мови та літ. 15.30 15.30
Коваль Н.П. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з математики 17.00 17.00.
Лісогор Л.І. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з англійської мови 18.00 18.00
Самусєвич О.Б. Товариство юних біологів 16.00 16.00
Римарєва Н.П. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з обслуговуючої праці 16.00
Колінько А.П. Науково-дослідницька робота екологічного спрямування 16.00 16.00
Логвін Г.В. Товариство юних географів 16.00 17.00
Федорова Г.І. Товариство фізиків «Шанс» 16.00 16.00
Дейко Л.М. Інтелектуальний клуб «Віват,інтелект!» 15.15
Дейко Л.М. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з історії 15.15
Галепа Л.І. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини із зарубіж. літератури 15.30
Крупиціна Т.М. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з обслуговуючої праці 17.00
Синєгуб О.М. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з інформатики 15.45.
Савчук О.М. Індивідуальна програма розвитку обдарованої дитини з географії 15.30

Графік проведення факультативних та індивідуальних занять.

КЛАС ПРЕДМЕТ ДЕНЬ ЧАС ВЧИТЕЛЬ
5-В Математика Четвер 15.30- 17.00 Ромашова В.П.
6-Б Математика Середа 15.30- 16.15 Бреус В.В.
6-Б Історія Понеділок 15.30- 16.15 Дейко Л М.
6-В Історія Понеділок 15.30- 16.15 Медяна І.П.
6-В Укр.мова Четвер 15.30- 16.15 Даньківська О.П
6-Г Математика Понеділок 15.30- 16.15 Коваль Н.П.
6-Г Укр.мова Вівторок 15.30- 16.15 Баяк Є.А.
7-Б Історія Четвер 15.30- 16.15 Паньок В.І.
7-Б Математика Понеділок 16.20-17.05 Коваль Н.П.
7-В Математика Вівторок 16.45-17.30 Ромашова В.П.
7-В Укр.мова Четвер 16.00-16.45 Даньківська О.П
7-Г Математика Вівторок 15.30- 16.15 Коцюк Г.Ф.
7-Г Історія Вівторок 15.30- 16.15 Дейко Л.М.
8-А Математика Середа 1тижд. 16.20-17.05 Бреус В.В.
8-А Англ.мова Середа 15.30- 16.15 Чічкан М.Ю.
9-А Укр.мова Понеділок 15.30- 16.15 Даньківська О.П
9-А Історія Середа 15.30- 16.15 Медяна І.П.
10-А Визначні постаті України Середа 15.30- 16.15 Колінько А.П.
10-А Захисти себе від ВІЛ Понеділок 2тижд. 16.00-16.45 Римарєва Н.П.
10-А Культура Великої Британії П’ ятниця 16.00-16.45 Лісогор Л.І.
10-А Медіаграмотність Понеділок 15.30- 16.15 Кушнір Т.М.
10-А Укр.мова Вівторок 16.00-16.45 Анікієнко В.І.
10-А Укр.мова Вівторок 1тижд. 15.30- 16.15 Баяк Є.А.
10-Б Розв’язування задач з параметрами Середа 15.30- 16.15 Полякова Л.М.
10-Б Визначні постаті України Вівторок 15.30- 16.15 Паньок В.І.
10-Б Захисти себе від ВІЛ Вівторок 2тижд. 16.00-16.45 Римарєва Н.П.
10-Б Культура Великої Британії Вівторок 15.30- 16.15 Петеліна Н.М.
10-Б Інформатика Понеділок 15.30- 16.40 Полякова Л.М.
10-В Визначні постаті України Середа 16.20-17.05 Медяна І.П.
10-В Захисти себе від ВІЛ Середа 2тижд. 16.00-16.45 Римарєва Н.П.
10-В Математика Вівторок 16.00-16.45 Ромашова В.П.
10-В Хімія Понеділок 16.20-17.05 Байкова Л.Д.
10-В Біологія Четвер 15.30- 16.15 Кобижча С.Д.
10-В Географія Вівторок 15.30- 16.15 Савчук О.М.
11-А Визначні постаті України Вівторок 16.20-17.05 Дейко Л.М.
11-А Захисти себе від ВІЛ Понеділок 1тижд. 16.00-16.45 Римарєва Н.П.
11-А Українська мова Четвер 16.20-17.05 Калашник З.М.
11-А Хімія Понеділок 15.30- 16.15 Байкова Л.Д.
11-А Біологія Середа 15.30- 16.15 Кобижча С.Д.
11-Б Захисти себе від ВІЛ Вівторок 1тижд. 16.00-16.45 Римарєва Н.П.
11-Б Культура Великої Британії Вівторок 15.30- 16.15 Чічкан М.Ю.
11-Б Визначні постаті України Вівторок 17.10- 17.55 Дейко Л.М.
11-Б Укр.мова Четвер 15.30- 16.15 Калашник З.М.
11-Б Екологія Середа 16.20-17.05 Кобижча С..Д.
11-В Визначні постаті України Понеділок 15.30- 16.15 Паньок В. І.
11-В Захисти себе від ВІЛ Середа1 тижд. 16.00-16.45 Римарєва Н.П.
11-В Культура Великої Британії Середа 16.00-16.45 Рябчич О. В.
11-В Укр.мова Вівторок 15.30- 16.15 Канарська О. М.
11-В Інформатика Середа 15.30- 16.15 Половецька С М

Розклад уроків Деснянського НВК

Розклад уроків Деснянської ЗОШ І ступеня.

Розклад уроків Деснянської гімназії 2017-2018 н. р.

Кiлькiсть переглядiв: 433

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 25 Червня 2020

Цей сайт безкоштовний!