У 2021-2022 н.р. свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою отримали такі учні :
1. Лисих Назар Сергійович - 9-А клас;
2. Крутоголова Дарина Сергіївна - 9-Б клас;
3. Норинчак Андрі Іванович - 9-Б клас;
4. Кучеренко Федір Петрович- 9-В клас.
У 2019-2020 н.р. свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою отримали такі учні :
1. | Гаврилюк Олександра Миколаївні | - 9-А клас |
2. | Герасименко Євгенія Олексіївні | - 9-А клас |
3. | Матущак Анна Вікторівна | - 9-А клас |
4. | Крачковська Діана Сергіївна | - 9-Б клас |
5. | Клименко Карина Юріївна | - 9-В клас |
6. | Панченко Ірина Сергіївна | - 9-В клас |
7. | Жуматій Ангеліна Степанівна | - 9-Г клас |
8. | Корольовій Дар'ї Олександрівні | - 9-Г класс |
9. | Мельник Оксана Олександрівна | - 9-Г клас |
10. | Куренна Катерина Олексіївна | - 9-Г клас |
Відповідно до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» (наказ МОНмолодьспорт №115 від 07.02.12 року) нагородити Похвальним листом:
1. | Афіногенову Ольгу Андріївну | 3-А клас |
2. | Журавля Дмитра Вікторовича | 3-А клас |
3. | Могилу Поліну Едуардівну | 3-А клас |
4. | Москалець Катерину Вікторівну | 3-А клас |
5. | Норинчака Михайла Івановича | 3-А клас |
6. | Почечуна Костянтина Олександровича | 3-А клас |
7. | Солощенка Владислава Володимировича | 3-А клас |
8. | Бідного Максима Павловича | 3-Б клас |
9. | Медведя Назара Миколайовича | 3-Б клас |
10. | Ройко Альону Ігорівну | 3-Б клас |
11. | Смірнова Микиту Дмитровича | 3-Б клас |
12. | Сорокіну Валерію Сергіївну | 3-Б клас |
13. | Скуріхіну Анастасію Євгеніївну | 3-Б клас |
14. | Шарака Артема Віталійовича | 3-Б клас |
15. | Гармаш Дар’ю Олександрівну | 3-В клас |
16. | Корнейчук Іванну Миколаївну | 3-В клас |
17. | Романенка Івана Олександровича | 3-В клас |
18. | Тимошенко Сніжану Олександрівну | 3-В клас |
19. | Якуніну Софію Денисівну | 3-В клас |
20. | Гермаша Єгора Олеговича | 4-А клас |
21. | Ковальчук Ірену Русланівну | 4-А клас |
22. | Потапенка Олександра Сергійовича | 4-А клас |
23. | Шаврова Артема Денисовича | 4-А клас |
24. | Алєксєєва Михайла Сергійовича | 4-Б клас |
25. | Голіней Олександра Дмитровича | 4-Б клас |
26. | Горпинчук Анастасію Станіславівну | 4-Б клас |
27. | Колінько Вероніку Олексіївну | 4-Б клас |
28. | Костюк Анну Віталіївну | 4-Б клас |
29. | Ничипоренка Артема Сергійовича | 4-Б клас |
30. | Островко Анастасію Максимівну | 4-Б клас |
31. | Руду Терезу Михайлівну | 4-Б клас |
32. | Савочку Поліну Єгорівну | 4-Б клас |
33. | Соніну Діану Юріївну | 4-Б клас |
34. | Цибу Дмитра Юрійовича | 4-Б клас |
35. | Бабій Єлизавету Олександрівну | 4-В клас |
36. | Кравченка Ярослава Миколайовича | 4-В клас |
37. | Кисільову Арину Олексіївну | 4-В клас |
38. | Лоскота Тараса Євгенійовича | 4-В клас |
39. | Лугову Софію Романівну | 4-В клас |
40. | Митюру Діану Едуардівну | 4-В клас |
41. | Рончинського Івана Миколайовича | 4-В клас |
42. | Савосту Романа Дмитровича | 4-В клас |
43. | Бідну Анастасію Павлівну | 5-А клас |
44. | Клименко Анну Сергіївну | 5-А клас |
45. | Лісову Анастасію Юріївну | 5-А клас |
46. | Проценко Софію Андріївну | 5-А клас |
47. | Ренську Олександру Леонідівну | 5-А клас |
48. | Тарасенко Діану Ігорівну | 5-А клас |
49. | Винокурову Дар′ю Костянтинівну | 5-Б клас |
50. | Куткового Владислава Андрійовича | 5-Б клас |
51. | Литвяк Камілу Олександрівну | 5-Б клас |
52. | Гаврилюк Марію Миколаївну | 5-Б клас |
53. | Крутоголового Романа Сергійовича | 5-Б клас |
54. | Оношка Юлія Вадимовича | 5-Б клас |
55. | Пальчик Анастасію Олегівну | 5-Б клас |
56. | Познякову Поліну Олександрівну | 5-Б клас |
57. | Дворник Юлію Володимирівну | 5-В клас |
58. | Костенка Дмитра Миколайовича | 5-В клас |
59. | Рекуна Миколу Володимировича | 5-В клас |
60. | Слюсар Ольгу Олександрівну | 5-В клас |
61. | Фатєєва Матвія Сергійовича | 5-В клас |
62. | Бєляк Іванну Вікторівну | 5-Г клас |
63. | Дроздову Марію Олексіївну | 5-Г клас |
64. | Жуматій Юліану Степанівну | 5-Г клас |
65. | Ватрича Олексія Юрійовича | 6-Б клас |
66. | Костенко Ірину Сергіївну | 6-Б клас |
67. | Матющенко Аліну Миколаївну | 6-Б клас |
68. | Федоренка Костянтина Ілліча | 6-Б клас |
69. | Самброса Андрія Анатолійовича | 6-В клас |
70. | Марченко Руслану Романівну | 7-Б клас |
71. | Норинчака Андрія Івановича | 7-Б клас |
72. | Кучеренка Федора Петровича | 7-В клас |
73. | Домашенко Дар′ю Леонідівну | 8-А клас |
74. | Костенко Катерину Ігорівну | 8-Б клас |
75. | Грищенко Ірину Олександрівну | 8-Г клас |
76. | Черненко Марію Валентинівну | 8-Г клас |
77. | Мусіну Христину Євгенівну | 10-А клас |
78. | Ройка Олексія Ігоровича | 10-А клас |
79. | Цвєткову Валерію Олександрівну | 10-А клас |
80. | Горбача Дмитра Андрійовича | 10-Б клас |
81. | Логвіна Артема Ігоровича | 10-Б клас |
82. | Журавель Анастасію Ігорівну | 10-Б клас |
83. | Оношка Всеволода Вадимовича | 10-Б клас |
84. | Свідницьку Вікторію Олексіївну | 10-Б клас |
ВІДМІННИКИ 2015 - 2016 н.р.
5-А клас. 1. Білоус Дар’я 2. Гаврилюк Олександр 3. Крачковська Діана | 9-А клас 1. Собора Владислав 2. Однодворець Ілля |
6-А клас 1. Дикий Даниїл 2. Свідницька Вікторія | 9-Б клас 1. Аксьонова Олена 2. Богомолова Анастасія 3. Цимбал Олександр |
6-Б клас 1. Журавель Анастасія 2. Логвін Артем 3. Шевчук Анастасія 4. Оношко Всеволод | 10-А клас 1.Білецький Денис 2.Сорокіна Олександра |
7-А клас 1. Авер’яненко Богдана 2. Журавель Анастасія 3. Карпенко Жанна 4. Починок Юрій 5. Строкань Марія 6. Частоколян Вероніка | 10-Б клас 1.Чурікова Ольга 2.Шевчук Світлана 3.Дяченко Єлизавета |
7-Б клас 1. Смілянська Валерія 2. Кузнецова Анастасія 3. Науменко Яна 4. Кравченко Тетяна | 11 клас 1. Андріянова Тетяна 2. Дворник Катерина 3.Заклюка Ігор 4. Логвиненко Вероніка 5. Марченко Тетяна 6. Новик Альона 7. Постнік Юлія 8. Трубенок Дарина 9. Тимошенко Анастасія |
8-А клас 1. Антоненко Владислав 2. Карпенко Юлія 3. Косяк Ігор |
ВІДМІННИКИ 2014 – 2015 н.р.
5-А клас 1. Грей Максим 2. Ісаєнко Владислав 3. Пікуза Анастасія 4. Головатюк Владислав | 8-А клас 1. Собора Владислав |
5-Бклас 1. Горбач Дмитро 2. Журавель Анастасія 3. Логвін Артем 4. МезіковОлександр 5. Оношко Владислав 6. Шевчук Анастасія | 8-Б клас 1. Богомолова Анастасія 2. Цимбал Олександр |
6-А клас 1. Авер’яненко Богдана 2. Карпенко Жанна 3. Строкань Марія 4. Строй Ігор | 9-А клас 1. БілецькийДенис 2. Сорокіна Олександра 3. Гриб Анна |
6-Бклас 1 .Андрійчук Руслан 2. Клименко Марія 3. Кравченко Тетяна 4. Кузнецова Анастасія 5. Науменко Яна 6. Смілянська Валерія | 9-Б клас 1. Чурікова Ольга 2. Дяченко Єлізавета 3. Шевчук Світлана |
7-А клас 1. Антоненко Владислав 2. Голуб Владислав 3. Воробей Анна 4. Карпенко Юлія 5. Косяк Ігор | 10 клас 1. Заклюка Ігор 2. Андріянова Тетяна 3. Новик Альона 4. Дворник Катерина 5. Логвиненко Вероніка 6. Трубенок Дарина 7. Постник Юлія 8. Тимошенко Анастасія |
7-Б клас 1. Крикун Катерина 2. Смуток Діана | 11 клас 1. Баско Ірина 2. Благодир Тетяна 3. Василенко Тетяна |