У 2019-2020 н.р. свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою отримали такі учні :

1. Гаврилюк Олександрі Миколаївні - 9-А клас
2. Герасименко Євгенії Олексіївні - 9-А клас
3. Матущак Анні Вікторівні - 9-А клас
4. Крачковській Діані Сергіївні - 9-Б клас
5. Клименко Карині Юріївні - 9-В клас
6. Панченко Ірині Сергіївні - 9-В клас
7. Жуматій Ангеліні Степанівні - 9-Г клас
8. Корольовій Дар'ї Олександрівні - 9-Г класс
9. Мельник Оксані Олександрівні - 9-Г клас
10. Куренні Катерині Олексіївні - 9-Г клас

Відповідно до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» (наказ МОНмолодьспорт №115 від 07.02.12 року) нагородити Похвальним листом:

1. Афіногенову Ольгу Андріївну 3-А клас
2. Журавля Дмитра Вікторовича 3-А клас
3. Могилу Поліну Едуардівну 3-А клас
4. Москалець Катерину Вікторівну 3-А клас
5. Норинчака Михайла Івановича 3-А клас
6. Почечуна Костянтина Олександровича 3-А клас
7. Солощенка Владислава Володимировича 3-А клас
8. Бідного Максима Павловича 3-Б клас
9. Медведя Назара Миколайовича 3-Б клас
10. Ройко Альону Ігорівну 3-Б клас
11. Смірнова Микиту Дмитровича 3-Б клас
12. Сорокіну Валерію Сергіївну 3-Б клас
13. Скуріхіну Анастасію Євгеніївну 3-Б клас
14. Шарака Артема Віталійовича 3-Б клас
15. Гармаш Дар’ю Олександрівну 3-В клас
16. Корнейчук Іванну Миколаївну 3-В клас
17. Романенка Івана Олександровича 3-В клас
18. Тимошенко Сніжану Олександрівну 3-В клас
19. Якуніну Софію Денисівну 3-В клас
20. Гермаша Єгора Олеговича 4-А клас
21. Ковальчук Ірену Русланівну 4-А клас
22. Потапенка Олександра Сергійовича 4-А клас
23. Шаврова Артема Денисовича 4-А клас
24. Алєксєєва Михайла Сергійовича 4-Б клас
25. Голіней Олександра Дмитровича 4-Б клас
26. Горпинчук Анастасію Станіславівну 4-Б клас
27. Колінько Вероніку Олексіївну 4-Б клас
28. Костюк Анну Віталіївну 4-Б клас
29. Ничипоренка Артема Сергійовича 4-Б клас
30. Островко Анастасію Максимівну 4-Б клас
31. Руду Терезу Михайлівну 4-Б клас
32. Савочку Поліну Єгорівну 4-Б клас
33. Соніну Діану Юріївну 4-Б клас
34. Цибу Дмитра Юрійовича 4-Б клас
35. Бабій Єлизавету Олександрівну 4-В клас
36. Кравченка Ярослава Миколайовича 4-В клас
37. Кисільову Арину Олексіївну 4-В клас
38. Лоскота Тараса Євгенійовича 4-В клас
39. Лугову Софію Романівну 4-В клас
40. Митюру Діану Едуардівну 4-В клас
41. Рончинського Івана Миколайовича 4-В клас
42. Савосту Романа Дмитровича 4-В клас
43. Бідну Анастасію Павлівну 5-А клас
44. Клименко Анну Сергіївну 5-А клас
45. Лісову Анастасію Юріївну 5-А клас
46. Проценко Софію Андріївну 5-А клас
47. Ренську Олександру Леонідівну 5-А клас
48. Тарасенко Діану Ігорівну 5-А клас
49. Винокурову Дар′ю Костянтинівну 5-Б клас
50. Куткового Владислава Андрійовича 5-Б клас
51. Литвяк Камілу Олександрівну 5-Б клас
52. Гаврилюк Марію Миколаївну 5-Б клас
53. Крутоголового Романа Сергійовича 5-Б клас
54. Оношка Юлія Вадимовича 5-Б клас
55. Пальчик Анастасію Олегівну 5-Б клас
56. Познякову Поліну Олександрівну 5-Б клас
57. Дворник Юлію Володимирівну 5-В клас
58. Костенка Дмитра Миколайовича 5-В клас
59. Рекуна Миколу Володимировича 5-В клас
60. Слюсар Ольгу Олександрівну 5-В клас
61. Фатєєва Матвія Сергійовича 5-В клас
62. Бєляк Іванну Вікторівну 5-Г клас
63. Дроздову Марію Олексіївну 5-Г клас
64. Жуматій Юліану Степанівну 5-Г клас
65. Ватрича Олексія Юрійовича 6-Б клас
66. Костенко Ірину Сергіївну 6-Б клас
67. Матющенко Аліну Миколаївну 6-Б клас
68. Федоренка Костянтина Ілліча 6-Б клас
69. Самброса Андрія Анатолійовича 6-В клас
70. Марченко Руслану Романівну 7-Б клас
71. Норинчака Андрія Івановича 7-Б клас
72. Кучеренка Федора Петровича 7-В клас
73. Домашенко Дар′ю Леонідівну 8-А клас
74. Костенко Катерину Ігорівну 8-Б клас
75. Грищенко Ірину Олександрівну 8-Г клас
76. Черненко Марію Валентинівну 8-Г клас
77. Мусіну Христину Євгенівну 10-А клас
78. Ройка Олексія Ігоровича 10-А клас
79. Цвєткову Валерію Олександрівну 10-А клас
80. Горбача Дмитра Андрійовича 10-Б клас
81. Логвіна Артема Ігоровича 10-Б клас
82. Журавель Анастасію Ігорівну 10-Б клас
83. Оношка Всеволода Вадимовича 10-Б клас
84. Свідницьку Вікторію Олексіївну 10-Б клас

ВІДМІННИКИ 2015 - 2016 н.р.

5-А клас.
1. Білоус Дар’я
2. Гаврилюк Олександр
3. Крачковська Діана
9-А клас
1. Собора Владислав
2. Однодворець Ілля
6-А клас
1. Дикий Даниїл
2. Свідницька Вікторія
9-Б клас
1. Аксьонова Олена
2. Богомолова Анастасія
3. Цимбал Олександр
6-Б клас
1. Журавель Анастасія
2. Логвін Артем
3. Шевчук Анастасія
4. Оношко Всеволод
10-А клас
1.Білецький Денис
2.Сорокіна Олександра
7-А клас
1. Авер’яненко Богдана
2. Журавель Анастасія
3. Карпенко Жанна
4. Починок Юрій
5. Строкань Марія
6. Частоколян Вероніка
10-Б клас
1.Чурікова Ольга
2.Шевчук Світлана
3.Дяченко Єлизавета
7-Б клас
1. Смілянська Валерія
2. Кузнецова Анастасія
3. Науменко Яна
4. Кравченко Тетяна
11 клас
1. Андріянова Тетяна
2. Дворник Катерина
3.Заклюка Ігор
4. Логвиненко Вероніка
5. Марченко Тетяна
6. Новик Альона
7. Постнік Юлія
8. Трубенок Дарина
9. Тимошенко Анастасія
8-А клас
1. Антоненко Владислав
2. Карпенко Юлія
3. Косяк Ігор

ВІДМІННИКИ 2014 – 2015 н.р.

5-А клас

1. Грей Максим
2. Ісаєнко Владислав
3. Пікуза Анастасія
4. Головатюк Владислав
8-А клас

1. Собора Владислав
5-Бклас

1. Горбач Дмитро
2. Журавель Анастасія
3. Логвін Артем
4. МезіковОлександр
5. Оношко Владислав
6. Шевчук Анастасія
8-Б клас

1. Богомолова Анастасія
2. Цимбал Олександр
6-А клас

1. Авер’яненко Богдана
2. Карпенко Жанна
3. Строкань Марія
4. Строй Ігор
9-А клас

1. БілецькийДенис
2. Сорокіна Олександра
3. Гриб Анна
6-Бклас

1 .Андрійчук Руслан
2. Клименко Марія
3. Кравченко Тетяна
4. Кузнецова Анастасія
5. Науменко Яна
6. Смілянська Валерія
9-Б клас

1. Чурікова Ольга
2. Дяченко Єлізавета
3. Шевчук Світлана
7-А клас

1. Антоненко Владислав
2. Голуб Владислав
3. Воробей Анна
4. Карпенко Юлія
5. Косяк Ігор
10 клас

1. Заклюка Ігор
2. Андріянова Тетяна
3. Новик Альона
4. Дворник Катерина
5. Логвиненко Вероніка
6. Трубенок Дарина
7. Постник Юлія
8. Тимошенко Анастасія
7-Б клас

1. Крикун Катерина
2. Смуток Діана
11 клас

1. Баско Ірина
2. Благодир Тетяна
3. Василенко Тетяна
Кiлькiсть переглядiв: 640

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 25 Листопада 2020

Цей сайт безкоштовний!