Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019-2020 н.р.

Прізвище, ім'я учня Досягнення Предмет Клас ПІП вчителя, який підготував
1. Свідницька Вікторія - Диплом III cm. Українська мова та література 10 Анікієнко Валентина Іванівна Титок Олена Володимирівна
2. Свідницька Вікторія - Диплом III cm. Англійська мова 10 Лісогор Любов Ігорівна
3. Грищенко Ірина Диплом II cm. Географія 8 Логвін Галина Вікторівна
4. Логвін Артем Диплом IIІ cm. Географія 10 Логвін Галина Вікторівна
5. Кузнєцова Анастасія Диплом IIІ cm. Географія 11 Логвін Галина Вікторівна
6. Кузнєцова Анастасія Диплом IIІ cm. Англ.мова 11 Петеліна Наталія Миколаївна
7. Строкань Марія Диплом IIІ cm. Історія 11 Колінько Альвіна Петрівна
8. Гобач Дмитро Андрійович Диплом III cm. Фізика 10 Федорова Галина Іванівна
9. Мельник Оксана Диплом IIІ cm. Правознавство 9 Дейко Лариса Михайлівна
10 Панченко Ірина Диплом IIІ cm. Російська мова та зар.літ 9 Радіонова-Єременко О.Б. Галепа Л.І.
11 Герасименко Євгенія Диплом III cm. Німецька мова 9 Лісогор Любов Ігорівна
12. Авер'яненко Богдана Анатоліївна - Диплом III cm. Трудове навчання 11 Римарєва Наталія Петрівна
13 Хоменко Анна Диплом III cm. Біологія 8 Степура Валентина Миколаївна
14 Грохоцький В’ячеслав Диплом III cm. Біологія 9 Степура Валентина Миколаївна
15 Коваленко Олександр Диплом III cm. Біологія 11 Самусевич Ольга Борисівна

РЕЗУЛЬТАТИ

ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

2019-2020 н.р.

Українська мова та література

Клас 7

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 59 Загальна сума Місце
Мова Літера-тура
1. Норинчак Андрій Іванович Деснянський НВК 22,1 21 43,1 І
2. Крутоголова Дарина Сергіївна Деснянський НВК 20,1 19 39,1 ІІ
3. Лоєнко Марія Юріївна Деснянський НВК 11,3 18 29,3 V

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 59 Загальна сума Місце
Мова Літера-тура
1. Черненко Марія Валентинівна Деснянський НВК 15,2 16,5 31,7 І
2. Шиловець Тетяна Володимирівна Деснянський НВК 12 13,5 25,5 ІІІ
3. Похілова Кіра Андріївна Деснянський НВК 11,8 12 23,8 ІV

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 54 Загальна сума Місце
Мова Літера-тура
1. Куренна Катерина Олександрівна Деснянський НВК 17,4 22,3 39,7 І
2. Панченко Ірина Сергіївна Деснянський НВК 16,95 22 38,95 ІІ
3. Клименко Катерина Юріївна Деснянський НВК 17,8 18,3 36,1 ІV
4. Крачковська Діана Сергіївна Деснянський НВК 15,4 16,5 31,9 V
5. Вишковська Олександра Леонідівна Деснянський НВК 15,2 8 23,2 VІІ
6. Грохоцький Валерій Дмитрович Морівська філія І-ІІ ступенів 11,4 9,5 20,9 VІІІ

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 58 Загальна сума Місце
Мова Літера-тура
1. Цвєткова Валерія Олександрівна Деснянський НВК 21 22 43 І
2. Свідницька Вікторія Олексіївна Деснянський НВК 15,5 23 38,5 ІІ
3. Ройко Олексій Ігорович Деснянський НВК 9 8,5 17,5 ІV

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 69 Загальна сума Місце
Мова Літера-тура
1 Карпенко Жанна Олександрівна Деснянський НВК 26,3 28 54,3 І
2 Журавель Анастасія Сергіївна Деснянський НВК 24 23,3 47,3 ІІ

Математика

Клас 6

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Шматок Максим Сергійович Деснянський НВК 7 0 6 0 0 13 І
2 Романченко Владислава Павлівна Деснянський НВК 2 0 0 0 1 3 ІІ-ІІІ
3 Новіков Олег Олександрович Деснянський НВК 1 0 2 0 0 3 ІІ-ІІІ
4 Герасименко Михайло Ігорович Деснянський НВК 2 0 0 0 0 2 ІV
5 Грек Євгеній Петрович Деснянський НВК 0 0 0 0 1 1 V-VІ
6 Бригинець Катерина Романівна Деснянський НВК 1 0 0 0 0 1 V-VІ
7 Харчинський Максим Андрійович Деснянський НВК 0 0 0 0 0 0 VІІ-VІІІ
8 Касяненко Олександр Євгенійович Деснянський НВК 0 0 0 0 0 0 VІІ-VІІІ

Клас 7

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Лукаш Анастасія Олегівна Деснянський НВК 3 0 2 4 0 9 ІІ
2 Норинчак Андрій Іванович Деснянський НВК 2 0 2 2 1 7 ІІІ
3 Гаркуша Едуард Павлович Деснянський НВК 2 1 0 0 2 4 ІV-V
4 Кучеренко Федір Петрович Деснянський НВК 2 0 0 0 2 4 ІV-V
7 Лисих Назар Сергійович Деснянський НВК 0 0 0 1 0 1 VІІ

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Грищенко Ірина Олександрівна Деснянський НВК 6 7 5 5 5 28 І
2 Кузнецов Тимур Денисович Деснянський НВК 6 0 3 3 6 18 ІІ
3 Биковець Сергій Вікторович Деснянський НВК 1 2 0 1 0 4 ІІІ

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Крачковська Діана Сергіївна Деснянський НВК 7 7 6 1 1 22 І
2 Тертишний Андрій Богданович Деснянський НВК 6 2 4 0 1 13 ІІ
3 Шапаренко Артем Васильович Деснянський НВК 7 0 0 0 3 10 ІІІ
6 Жуматій Ангеліна Степанівна Деснянський НВК 3 0 0 1 0 4
7 Герасименко Євгенія Олексіївна Деснянський НВК 1 0 2 0 0 3 VІІ- VІІІ
8 Лесь Богдан Олександрович Морівська філія І-ІІ ступенів 2 1 0 0 0 3 VІІ- VІІІ
9 Панченко Ірина Сергіївна Деснянський НВК 2 0 0 0 0 2 ІХ-Х
10 Фроленкова Тетяна Едуардівна Деснянський НВК 0 1 0 1 0 2 ІХ-Х
11 Вишковська Олександра Леонідівна Деснянський НВК 1 0 0 0 0 1 ХІ

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Цвєткова Валерія Олександрівна Деснянський НВК 7 6 7 0 0 20 І
2 Свідницька Вікторія Олексіївна Деснянський НВК 7 2 4 1 1 15 ІІ
3 Горбач Дмитро Андрійович Деснянський НВК 7 0 0 4 0 11 ІІІ
4 Мірошниченко Дмитро Анатолійович Деснянський НВК 7 0 0 2 0 9 ІV

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Палажченко Максим Олегович Деснянський НВК 5 7 7 2 5 26 І
2 Киливник Володимир Валентинович Деснянський НВК 2 6 7 2 0 17 ІІ
4 Кравченко Тетяна Анатоліївна Деснянський НВК 2 0 0 0 2 4 ІV

Трудове навчання

Клас 8

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5
1. Караман Крістіна Михайлівна Деснянський НВК 15 15 18 15 15 15 5 98 І
2. Лазарєва Діана Григорівна Деснянський НВК 15 15 20 13 15 14 5 97 ІІ
3. Крутоголова Дарина Сергіївна Деснянський НВК 15 15 17 14 15 15 5 46 ІІІ
4. Коваленко Валерія Олександрівна Деснянський НВК 15 13 17 13 13 15 5 91 ІV

Нема Клас 9

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5

Клас 10

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5
1. Явтушинська Анастасія Олександрівна Деснянський НВК 15 15 18 14 15 15 5 97 І

Клас 11

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5
1. Авер`яненко Богдана Анатоліївна Деснянський НВК 15 15 19 15 15 15 5 99 І
2. Блізниченко Карина Олексіївна Деснянський НВК 15 15 19 13 15 15 5 97 ІІ

Клас 8

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5
1. Рябченко Віталій Олександрович Деснянський НВК 15 10 18 12 12 6 4 77 І
2. Дрозд Ілля Михайлович Морівська філія І-ІІ ступенів 15 12 16 11 10 5 1 70 ІІ
3. Чоколов Нікіта Михайлович Деснянський НВК 15 8 14 10 10 4 4 65 ІІІ

Клас 9

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5
2. Миненок Максим Олександрович Деснянський НВК 15 14 15 15 15 14 5 93 ІІ
3. Лесь Богдан Олександрович Морівська філія І-ІІ ступенів 15 14 12 13 10 5 1 70 ІІІ

Клас 10

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5
1. Заїка Владислав Миколайович Деснянський НВК 15 15 15 15 14 14 5 93 І

Клас 11

Прізвище ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Практична частина
функціональність оригінальність роботи та новизна в підході якість виконання технологічних операцій складність роботи естетична цінність виробу захист паспорт
15 15 20 15 15 15 5
2. Максименко Радіон Миколайович Деснянський НВК 5 12 15 12 12 15 5 76 ІІ
3. Христенко Іван Іванович Деснянський НВК 7 12 12 10 12 15 5 73 ІІІ

Історія

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 100 балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Грищенко Ірина Олександрівна Деснянський НВК 7 10 5 7 8 2 39 І
2 Шиловець Тетяна Володимирівна Деснянський НВК 3 3 9 3 5 10 33 ІІ
3 Костенко Катерина Ігорівна Деснянський НВК 0 0 6 4 2 10 22 ІІІ
4 Похілова Кіра Андріївна Деснянський НВК 0 0 5 0 2 12 19 ІV
5 Шульга Нікіта Михайлович Деснянський НВК 3 0 4 1 0 0 8 V- VІ
6 Янчевська Марина Андріївна Деснянський НВК 1 0 2 0 1 4 8

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 100 балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Кубайчук Юлія Василівна Деснянський НВК 15 9 3 4 3 0 34 І
3 Корольова Дар`я Олександрівна Деснянський НВК 6 5 3 6 0 1 21 ІІІ
4 Герасименко Євгенія Олексіївна Деснянський НВК 1 0 3 0 0 1 5 ІV- V
6 Лесь Богдан Олександрович Морівська філія І-ІІ ступенів 1 0 0 0 0 1 2

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 100 балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Логвін Артем Ігорович Деснянський НВК 10 10 11 10 11 12 64 І
3 Журавель Анастасія Вікторівна Деснянський НВК 6 8 4 1 0 5 24 ІІІ
4 Цвєткова Валерія Олександрівна Деснянський НВК 5 7 2 0 0 0 14 ІV

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів 100 балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Строкань Марія Олегівна Деснянський НВК 5 10 16 6 10 10 57 І
2 Кузнєцова Анастасія Павлівна Деснянський НВК 0 8 17 10 5 9 49 ІІ
4 Пропст Максим Анатолійович Деснянський НВК 0 7 14 6 0 1 18 ІV

Біологія

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів за тести Загальна сума Місце
А 10 балів Б 10 балів В 25 балів Відкриті завдання
1 Хоменко Анна Олегівна Морівська філія І-ІІ ступенів 3 7 13,75 0,7 24,45 І
2 Макієвський Артем Юрійович Деснянський НВК 5 5,15 12,4 0,7 23,25 ІІ
3 Степенко Даніїл Олексійович Деснянський НВК 2 2,15 11,15 0,7 16 ІІІ

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів за тести Загальна сума Місце
А 10 балів Б 10 балів В 25 балів Відкриті завдання
1 Грохоцький Валерій Дмитрович Морівська філія І-ІІ ступенів 6 5,5 20 5 36,5 І
3 Усевич Даниїл Андрійович Деснянський НВК 3 3,65 12,5 0 19,15 ІІІ

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів за тести Загальна сума Місце
А 10 балів Б 10 балів В 25 балів Відкриті завдання
1 Свідницька Вікторія Олексіївна Деснянський НВК 7 5,75 13,75 5 31,5 І
2 Якименко Валерія Сергіївна Деснянський НВК 6 4,83 13,75 0 24,58 ІІ
3 Цвєткова Валерія Олександрівна Деснянський НВК 5 4,91 10 3 22,91 ІІІ

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів за тести Загальна сума Місце
А 10 балів Б 10 балів В 25 балів Відкриті завдання
1 Коваленко Олександр Іванович Деснянський НВК 6 5,32 21,25 0 32,57 І
2 Максименко Радіон Миколайович Деснянський НВК 3 5,81 18,75 2 29,56 ІІ
4 Кравченко Тетяна Анатоліївна Деснянський НВК 2 5,32 9,25 2 18,57 ІV
5 Науменко Яна Юріївна Деснянський НВК 25 4,48 7,5 0 16,98 V

Німецька мова

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
аудіюван-ня читання
1 Журавель Світлана В’ячеславівна Деснянський НВК 18 15/26 59 І
2 Янчевська Марина Андріївна Деснянський НВК 22 16/18 56 ІІ
3 Храмцова Вероніка Вікторівна Деснянський НВК 20 14/17 51 ІІІ
4 Чижевська Анастасія Русланівна Деснянський НВК 20 13/15 48 ІV

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
аудіюван-ня читання
1 Герасименко Євгенія Олексіївна Деснянський НВК 12 19/8 39 ІІ
2 Фроленкова Тетяна Едуардівна Деснянський НВК 18 13/6 37 ІІІ
3 Матущак Анна Вікторівна Деснянський НВК 18 11/6 35 ІV

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
аудіюван-ня читання
1 Гоярин Аліна Олексіївна Деснянський НВК 18 18/2 38 ІІ
2 Нестеренко Аліна Володимирівна Деснянський НВК 18 16/3 37 ІІІ
3 Звольська Ірина Андріївна Деснянський НВК 12 15/3 30 ІV

Інформатика

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Грищенко Ірина Олександрівна Деснянський НВК 100 60 10 20 15 205 І
2 Биковець Сергій Вікторович Деснянський НВК 100 60 0 0 0 160 ІІ-ІІІ
3 Лоза Костянтин Олександрович Деснянський НВК 100 60 0 0 0 160 ІІ-ІІІ
4 Кравченко Ірина Олександрівна Деснянський НВК 15 60 0 20 0 95 ІV

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Фроленкова Тетяна Едуардівна Деснянський НВК 100 60 10 20 15 205 І
2 Герасименко Євгенія Олексіївна Деснянський НВК 15 60 0 0 15 90 ІІ
3 Скопець Тимур Дмитрович Деснянський НВК 15 60 0 0 0 75 ІІІ-VI
4 Плясун Кирило Тарасович Деснянський НВК 15 60 0 0 0 75 ІІІ-VI
5 Крачковська Діана Сергіївна Деснянський НВК 15 60 0 0 0 75 ІІІ-VI
6 Міненок Максим Олександрович Деснянський НВК 15 0 0 0 0 15 ІІІ-VI

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Горбач Дмитро Андрійович Деснянський НВК 100 75 40 20 15 250 І
2 Мірошниченко Дмитро Анатолійович Деснянський НВК 100 50 0 0 15 165 ІІ
3 Ройко Олексій Ігорович Деснянський НВК 100 0 0 0 0 100 ІІІ

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV V
1 Палажченко Максим Олегович Деснянський НВК 100 75 20 20 5 220 І
2 Корабельський Тарас Борисович Деснянський НВК 100 60 0 0 0 160 ІІ
3 Клименко Марія Сергіївна Деснянський НВК 75 0 10 0 0 85 ІІІ

Хімія

Клас 7

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
1 2 3 4 5 6
1 Кравченко Крістіна Олександрівна Морівська філія І-ІІ ступенів 9 10 6 3 8 0 36 І
2 Кучеренко Федір Петрович Деснянський НВК 6 5 8 7 0 2 28 ІІ
3 Страшкова Христина Сергіївна Деснянський НВК 6 5 6 7 0 2 26 ІІІ- ІV
4 Лисих Назар Сергійович Деснянський НВК 6 5 4 7 2 2 26 ІІІ- ІV
6 Гаркуша Едуард Тарасович Деснянський НВК 3 5 5 6 2 2 23
7 Антоненко Олександр Андрійович Деснянський НВК 2 5 4 7 0 2 20 VІІ

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
1 2 3 4 5 6
1 Звольська Руслана Андріївна Деснянський НВК 2 10 2 3 0 0 17 ІІ
2 Биковець Сергій Вікторович Деснянський НВК 1 5 0 3 3 0 12 ІІІ

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
1 2 3 4 5 6
1 Шапоренко Артем Васильович Деснянська НВК 9 7 4 1 1,5 5 27,5 І
2 Герасименко Євгенія Олексіївна Деснянський НВК 1,5 7 6 1,5 1 6 23 ІІ
3 Стрельнікова Анастасія Миколаївна Деснянський НВК 5 3 4 1 1 5 19 ІІІ
4 Крачковська Діана Сергіївна Деснянський НВК 0 5 0 0 0,5 6 11,5 ІV

Клас10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
1 2 3 4 5 6
1 Журавель Анастасія Вікторівна Деснянська НВК 0 2 9 10 10 0 31 І
2 Ройко Олексій Ігорович Деснянський НВК 0 2 7 1 0 1 11 ІІ

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
1 2 3 4 5 6
1 Корабельський Тарас Борисович Деснянська НВК 3 0,5 0 0,5 0,5 9 13,5 ІІ
2 Кравченко Тетяна Анатоліївна Деснянський НВК 2 0 0 0,5 0 10 12,5 ІІІ
3 Лебідь Олег Олегович Деснянський НВК 3 0,5 0 0 1,5 0 5 ІV
4 Бойправ Петро Володимирович Деснянський НВК 4 0 0 0 1 0 5 ІV

Російська мова та література

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Місце
1 Панченко Ірина Сергіївна Деснянський НВК 30 І
2 Вишковська Олександра Леонідівна Деснянський НВК 24,5 ІІ
3 Клименко Карина Юріївна Деснянський НВК 24,5 ІІ

Клас10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Місце
1 Чічкан Аліна Олегівна Деснянський НВК 22 ІІ

Клас11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Місце
1 Гришко Анна Володимирівна Деснянський НВК 37 І

Правознавство

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Тести 11 ІІ 6 ІІІ 16 ІV 20 V Загальна сума 53 Місце
1 Мельник Оксана Олександрівна Деснянський НВК 6 5 13 18 0 0 42 І
2 Крачковська Діана Сергіївна Деснянський НВК 7 1 9 16 0 0 33 ІІ
4 Герасименко Євгенія Олексіївна Деснянський НВК 4 0 4 11 0 0 19 ІІІ- ІV
5 Матущак Анна Вікторівна Деснянський НВК 4 2 7 5 0 0 18 V
6 Боровик Олена Едуардівна Деснянський НВК 2 0 0 10 0 0 12

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Тести 10 ІІ 10 ІІІ 10 ІV 30 V Загальна сума 60 Місце
1 Цвєткова Валерія Олександрівна Деснянський НВК 9 8 8 29 0 0 54 І
2 Свідницька Вікторія Олексіївна Деснянський НВК 8 8 9 12 0 0 37 ІІ
3 Дроздова Олександра Олексіївна Деснянський НВК 5 7 4 8 0 0 24 ІІІ

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Заклад загальної середньої освіти Тести 10 ІІ 10 ІІІ 10 ІV 30 V Загальна сума 60 Місце
1 Строкань Марія Олегівна Деснянський НВК 8 8 4 14 0 0 34 І
2 Зінченко Євгенія Олександрівна Деснянський НВК 7 4 1 5 0 0 17 ІІ

Фізика

Клас 7

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І 5 ІІ 5 ІІІ 5 ІV 5 V 5
1 Гаркуша Едуард Тарасович Деснянський НВК 4 5 5 5 4 23 І
2 Норинчак Андрій Іванович Деснянський НВК 5 5 4 3 4 21 ІІ
3 Антоненко Олександр Андрійович Деснянський НВК 2 5 1 1 1,5 10,5 ІІІ
4 Коваляк Ярослав Юрійович Деснянський НВК 4 2 1 2 1 10 ІV-V
5 Нікітюк Богдан Олександрович Деснянський НВК 5 3 2 0 0 10 ІV-V
6 Захаров Антон Андрійович Деснянський НВК 4 1 1 2 1 9

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І 5 ІІ 5 ІІІ 5 ІV 5 V 5
1 Шульга Нікіта Миколайович Деснянський НВК 3 5 2 2 0 12 І
2 Грищенко Ірина Олександрівна Деснянський НВК 3 5 0,5 1,5 1,5 11,5 ІІ
3 Биковець Сергій Вікторович Деснянський НВК 2 4 1 2 0 9 ІІІ

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І
5
ІІ 5 ІІІ 5 ІV 5 V 5
1 Шапоренко Артем Васильович Деснянський НВК 3 2 5 1 5 16 І
3 Герасименко Євгенія Олексіївна Деснянський НВК 2 1 0,5 2 3 8,5 ІІІ
4 Тертишний Андрій Богданович Деснянський НВК 1 1 0,5 1 0,5 4 ІV-V
5 Стрельнікова Анастасія Миколаївна Деснянський НВК 1 1 0,5 0,5 1 4 ІV-V
6 Пінчук Дар’я Владиславівна Деснянський НВК 0,5 0,5 0,5 0,5 1 3 VІ- VІІ
7 Усевич Даниїл Андрійович Деснянський НВК 0,5 1 0 0,5 1 3 VІ- VІІ

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І 5 ІІ 5 ІІІ 5 ІV 5 V 5
1 Горбач Дмитро Андрійович Деснянський НВК 5 4 3 3 3 18 І
2 Даниленко Юрійович Деснянський НВК 0 2 3 0 2 7 ІІ
3 Оношко Всеволод Вадимович Деснянський НВК 2 1 1 1 1 6 ІІІ
4 Якименко Валерій Сергійович Деснянський НВК 0 1 2 1 1 5 ІV-V
5 Ройко Олексій Ігорович Деснянський НВК 1 1 1 1 1 5 ІV-V

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І 5 ІІ 5 ІІІ 5 ІV 5 V 5
1 Корабельський Тарас Борисович Деснянський НВК 3 3 1 1 1 9 І
2 Левченко Костянтин Сергійович Деснянський НВК 2 1 1 1 1 6 ІІ
3 Лебідь Олег Олегович Деснянський НВК 1 2 1 0 1 5 ІІІ

Англійська мова

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
аудіювання говоріння читання
1 Повар Юлія Валентинівна Деснянський НВК 40 49 27 116 І
2 Грищенко Ірина Олександрівна Деснянський НВК 40 45 29 113 ІІ

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
аудіювання говоріння читання
1 Гаврилюк Олександра Миколаївна Деснянський НВК 38 46 22 106 І
2 Фроленкова Тетяна Едуардівна Деснянський НВК 40 43 22 105 ІІ
3 Клименко Карина Юріївна Деснянський НВК 32 44 19 95 ІІІ
4 Жуматій Ангеліна Степанівна Деснянський НВК 30 29 14 73 ІV
5 Мельник Оксана Олександрівна Деснянський НВК 22 36 6 64 V

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
аудіювання говоріння читання
1 Свідницька Вікторія Олексіївна Деснянський НВК 34 42 26 102 І
2 Підлісна Анастасія Олександрівна Деснянський НВК 30 38 18 86 ІІ
3 Журавель Анастасія Вікторівна Деснянський НВК 26 38 21 85 ІІІ
4 Миненок Марина Сергіївна Деснянський НВК 26 39 18 83 ІV

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
аудіювання говоріння читання
1 Кузнецова Анастасія Павлівна Деснянський НВК 30 45 28 103 І
2 Циганкова Мар’яна Богданівна Деснянський НВК 20 30 13 63 ІІ

Екологія

Клас 10

Прізвище, ім’я, по батькові учня Назва закладу загальної середньої освіти Актуальність Новизна Науковість Тести Відкриті завдання Задачі Загальна кількість балів Місце
1. Шапоренко Артем Васильович Деснянський НВК 22 бали 24 бали 30 балів 13,5 балів - 4,5 94 І

Географія

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Тести 21 Теоре-тична части-на 24 Практична частина 18
І ІІ І ІІ ІІІ
1 Грищенко Ірина Олександрівна Деснянський НВК 13 12 11 2,5 6 2 46,5 І
2 Макієвський Артем Юрійович Деснянський НВК 12 6 5 5 5 2 35 ІІ
3 Черненко Марія Валентинівна Деснянський НВК 8 6 5 1,5 2 0 22,5 ІІІ
4 Чижевська Анастасія Русланівна Деснянський НВК 8 1 1 2 0 2 14 ІV

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Тести Теоре-тична части-на Практична частина
І ІІ І ІІ ІІІ
1 Тертишний Андрій Богданович Деснянський НВК 14 5 10 5 5 5 44 І
2 Фроленкова Тетяна Едуардівна Деснянський НВК 9 0 9 1 5 6 30 ІІ
3 Шапаренко Артем Васильович Деснянський НВК 10 1 5 1 6 5 28 ІІІ

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Тести Теоре-тична части-на Практична частина
І ІІ І ІІ ІІІ
1 Логвін Артем Ігорович Деснянський НВК 18 10 6 1 1 4,5 40,5 І
2 Оношко Всеволод Вадимович Деснянський НВК 12 2 2 1 1 0 18 ІІ
3 Мусіна Христина Євгеніївна Деснянський НВК 4 1 2 0 1 0 8 ІІІ

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
Тести Теоре-тична части-на Практична частина
І ІІ І ІІ ІІІ
1 Кузнецова Анастасія Павлівна Олександрівна Деснянський НВК 12 8 6 3,5 5 6 40,5 І
2 Титок Тетяна Сергіївна Деснянський НВК 13 8 5 2,5 0 5 33,5 ІІ
3 Частоколян Вероніка Юріївна Деснянський НВК 7 3 4 2,5 0 0 16,5 ІІІ

Інформаційні технології

Клас 8

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV
1 Биковець Сергій Вікторович Деснянський НВК 18 2 0 10 30 І
2 Лоза Костянтин Олександрович Деснянський НВК 13 2 0 11 26 ІІ
3 Нагорська Дарина Олександрівна Деснянський НВК 14 0 0 0 14 ІІІ
4 Черненко Марія Валентинівна Деснянський НВК 9 0 0 0 9 ІV

Клас 9

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV
1 Грохоцький Валерій Дмитрович Морівська філія І-ІІ ступенів 16 8 13 19 56 І
2 Лесь Богдан Олександрович Морівська філія І-ІІ ступенів 17 6 0 17 40 ІІ
3 Фроленкова Тетяна Едуардівна Деснянський НВК 18 2 0 16 36 ІІІ
4 Клименко Карина Юріївна Деснянський НВК 15 1 0 16 32 ІV
7 Плясун Кирило Тарасович Деснянський НВК 0 0 0 19 22

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV
1 Горбач Дмитро Андрійович Деснянський НВК 17 6 4 19 46 І
2 Мірошниченко Дмитро Анатолійович Деснянський НВК 20 0 0 20 40 ІІ

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів Загальна сума Місце
І ІІ ІІІ ІV
1 Корабельський Тарас Борисович Деснянський НВК 14 1 10 13 38 І
2 Смілянська Валерія Сергіївна Деснянський НВК 19 0 0 16 35 ІІ
3 Пропст Максим Анатолійович Деснянський НВК 16 1 0 0 17 ІІІ

Астрономія

Клас 10

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів за тести Загальна сума Місце
Тести 20 Задачі 25 Спо-стере-ження 6
1. Свідницька Вікторія Олексіївна Деснянський НВК 13 2 2 17 І
2. Цвєткова Валерія Олександрівна Деснянський НВК 6 1 2 9 ІІ
3. Журавель Анастасія Вікторівна Деснянський НВК 5,5 0,5 0,5 6,5 ІІІ

Клас 11

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Заклад загальної середньої освіти Кількість балів за тести Загальна сума Місце
Тести 20 Задачі 25 Спо-стере-ження 9
1. Кузнєцова Анастасія Павлівна Деснянський НВК 12 1 1 14 ІІ
2. Частоколян Вероніка Юріївна Деснянський НВК 6 2 1 9 ІІІ
3. Тіток Тетяна Сергіївна Деснянський НВК 5 0 2 7 ІV
4. Строкань Марія Олегівна Деснянський НВК 6 0 0 6 V


Вітаємо

учнів Деснянського НВК переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етапу

2017-2018 н.р.

Перші місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Кузнєцов Тимур І 6-г Математика Коваль Н.П.
2. Мирошниченко Дмитро І 8-б Математика Тарабан Л.І
3. Киливник Володимир І 9-г Математика Коваль Н.П.
4. Демух В’ячеслав І 10-а Математика Тарабан Л.І
5. Жерибор Артем І 11-а Математика Бреус В.В.
6. Богомолова Анастасія І 11-в Укр..мова Канарська О.М.
7. Крачковська Діана І 7-б Укр..мова Баяк Є.А.
8. Свідницька Вікторія І 8-в Укр..мова Анікієнко В.І.
9. Кузнєцова Анастасія І 9-в Укр..мова Колінько А. П.
10. Сичук Анастасія І 10-в Укр..мова Калашник З. М.
11. Логвін Артем І 8-в Історія Паньок В.П.
12. Частоколян Вероніка І 9-г Історія Колінько А. П.
13. Косяк Ігор І 10-а Історія Колінько А. П.
14. Цимбал Олександр І 11-в Історія Паньок В.І.
15. Богомолова Анастасія І 11-в Географія Логвін Г.В.
16. Антоненко Владислав І 10-а Географія Колінько А. П.
17. Строкань Марія І 9-г Географія Логвін Г.В.
18. Логвін Артем І 8-в Географія Логвін Г.В.
19. Однодворець Ілля І 11-в Інформатика Половецький О.Є.
20. Синєгуб Дмитро І 10-а Інформатика Половецький О.Є.
21. Палажченко Максим І 9-г Інформатика Половецька С.М
22. Горбач Дмитро І 8-б Інформатика Полякова Л. М.
23. Шапаренко Артем І 7-г Фізика МоскалецьО.Ф.
24. Горбач Дмитро І 8-б Фізика Федорова Г.І.
25. Биковець Олександр І 9-б Фізика МоскалецьО.Ф.
26. Косяк Ігор І 10-а Фізика Римарєв К.Є.
27. Чертов Максим І 11-в Фізика Федорова Г.І.
28. Горбач Дмитро І 8-б Інформаційні технології Полякова Л. М.
29. Андрійчук Руслан І 9-в Інформаційні технології Полякова Л.М.
30. Синєгуб Дмитро І 10-а Інформаційні технології І Половецький О.Є.
31. Однодворець Ілля І 11-в Інформаційні технології Половецький О.Є.
32. Чеботаєв Олександр І 11-а Екологія Кобижча С.Д.
33. Карпенко Юлія І 10-а Екологія Колінько А.П.
34. Панченко Ірина І 7-в Хімія Байкова Л.Д.
35. Цвєткова Валерія І 8-а Хімія Байкова Л.Д.
36. Слюсар Олександр І 10-а Хімія Кучеренко О.В.
37. Щербаков Ярослав І 11-в Хімія Кучеренко О.В.
38. Пропст Максим І 9-б Правознавство Дейко Л.М.
39. Слюсар Олександр І 10-а Правознавство Паньок В.І.
40. Богомолова Анастасія І 11-в Правознавство Паньок В.І.
41. Цвєткова Валерія І 8-а Біологія Семків О.В.
42. Воробей Анна І 10-а Біологія Самусевич О.Б.
43. Якименко Євгенія І 11-в Біологія Самусевич О.Б.
44. Богомолова Анастасія І 11-в Економіка Логвін Г.В.
45. Авер’яненко Богдана І 9-г Трудове навчання Римарєва Н.П.
46. Титок Аліна І 9-г Трудове навчання Крупиціна Т.М.
47. Руденко Діана І 11-в Трудове навчання Римарєва Н.П.
48. Биковець Дмитро І 10-в Трудове навчання Прокопець О.В.
49. Кузьменко Андрій І 11-а Трудове навчання Прокопець О.В.
50. Сичук Анастасія І 10-в Російська мова Боровських Н.М. Галепа Л.І.
51. Корабельський Тарас І 9-б Російська мова Боровських Н.М. Галепа Л.І.
52. Свідницька Вікторія І 8-в Англійська мова Лісогор Л.І.
53. Кузнєцова Анастасія І 9-в Англійська мова Петеліна Н.М.
54. Демух В’ячеслав І 10-в Англійська мова Лісогор Л.І.
55. Богомолова Анастасія І 11-в Англійська мова Лісогор Л.І.
56. Жерибор Артем І 11-а Астрономія Москалець О.Ф.
57. Титок Аліна І 10-в Астрономія Москалець О.Ф.

Другі місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Білоус Дарія ІІ 7-б Математика Коваль Н.П.
2. Крикун Катерина ІІ 10-б Укр.мова та літ. Титок О.В.
3. Шморгуненко Іван ІІ 11-а Укр.мова та літ. Калашник З.М.
4. Кравченко Тетяна ІІ 9-в Біологія Самусевич О.Б.
5. Чеботаєв Олександр ІІ 11-б Біологія Кобижча С. Д.
6. Тіток Тетяна ІІ 9-г Географія Логвін Г.В.
7. Логвін Артем ІІ 8-б Географія Логвін Г.В.
8. Якименко Євгенія ІІ 11-в Географія Логвін Г.В.
9. Тіток Тетяна ІІ 9-г Хімія Кучеренко О.В.
10. Синєгуб Дмитро ІІ 10-а Хімія Кучеренко О.В.
11. Жерибор Артем ІІ 11-а Хімія Байкова Л.Д.
12. Свідницька Вікторія ІІ 8-в Німецька мова Лісогор Л.І.
13. Наумнеко Яна ІІ 9-в Німецька мова Петеліна Н.М.
14. Грей Максим ІІ 8-в Англ..мова Лісогор Л.І.
15. Гоярин Аліна ІІ 9-в Англ.мова Петеліна Н.М.
16. Магда Анастасія ІІ 10-б Англ.мова Петеліна Н.М
17. Герасименко Євгенія ІІ 7-а Фізика Римарєв К.Є.
18. Оношко Всеволод ІІ 8-б Фізика Федорова Г.І.
19. Строй Ігор ІІ 9-г Фізика Федорова Г.І.
20. Синєгуб Дмитро ІІ 10-а Фізика Римарєв К.Є.
21. Жерибор Артем ІІ 11-а Фізика Москалець О.Ф.
22. Костюченко Святослав ІІ 11-а Астономія Москалець О.Ф
23. Нікітенкова Олександра ІІ 10-в Астономія Москалець О.Ф
24. Богомолова Анастасія ІІ 11-в Економіка Логвін Г.В.
25. Корабельський Тарас ІІ 9-б Інформаційні технології Колінько О.М.
26. Дмітрієв Ярослав ІІ 8-б Трудове навчання Прокопець О.В.
27. Ящук Ігор ІІ 9-б Трудове навчання Прокопець О.В.
28. Прохоренко Владислав ІІ 10-в Трудове навчання Прокопець О.В.
29. Портний Сергій ІІ 10-а Трудове навчання Прокопець О.В.
30. Явтушинська Анастасія ІІ 8-а Трудове навчання Крупиціна Т.М.
31. Кравченко Тетяна ІІ 9-в Правознавство Паньок В.І.
32. Карпенко Юлія ІІ 10-а Правознавство Паньок В.І.
33. Однодворець Ілля ІІ 11-в Правознавство Паньок В.І.
34. Цветкова Валерія ІІ 8-а Історія Дейко Л.М.
35. Кузнєцова Анастасія ІІ 9-в Історія Колінько А.П.
36. Голуб Владислав ІІ 10-а Історія Колінько А.П.
37. Шморгуненко Іван ІІ 11-а Історія Дейко Л.М.

Треті місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Однодворець Ілля ІІІ 11-в Фізика Федорова Г.І.
2. Руденко Діана ІІІ 11-в Астрономія Федорова Г.І.
3. Кравченко Тетяна ІІІ 9-в Біологія Самусевич О.Б.
4. Головатюк Владислав ІІІ 8-в Англійська мова Лісогор Л.І.
5. Горбач Дмитро ІІІ 8-б Математика Тарабан Л.І.
6. Куренна Катерина ІІІ 7-г Українська мова Галепа Л.І.
7. Гришко Анна ІІІ 9-б Українська мова Даньківська О.П.
8. Зінченко Євгенія ІІІ 9-г Географія Логвін Г.В.
9. Горбач Дмитро ІІІ 8-б Хімія Кучеренко О.В.
10. Строй Ігор ІІІ 9-г Хімія Кучеренко О.В.
11. Чеботаєв Олександр ІІІ 11-а Хімія Байкова Л.Д.
12. Спіцин Павло ІІІ 8-б Трудове навчання Прокопець О.В.

19 травня на передодні Дня Науки в Гарнізонному будинку офіцерів відбулося свято «Обдарованість 2017». В цей день учні громади отримала подяки, сертифікати на одноразову грошову винагороду та сертифікати на щомісяні стипендії за участь у всеукраїнських, обласних олімпіадах , конкурсах та змаганнях. А їх наставники - вчителі отримали сертифікати на отримання одноразової грошової винагороди.

/Files/images/sekretar_2017/fba146eaedd4790a31ca5b90ad7576db.jpg/Files/images/sekretar_2017/94b498ebcf256e678aa033ad37929857.jpg/Files/images/sekretar_2017/38204fc441903c9293be3bb8a363bd4b.jpg/Files/images/sekretar_2017/24cf1d23b7a634c2e3dd68d90acdf5ba.jpg/Files/images/sekretar_2017/eb13df42dc49985095ad5f8dec64f835.jpg/Files/images/sekretar_2017/0dbfa1d76a4a392a2c0135bba7163825.jpg

18 травня 2017 року Чернігівська обласна держадміністрація вітала шістдесят школярів та студентів з Чернігівщини, які вибороли протягом поточного навчального року 66 відзнак Всеукраїнських та Міжнародних змагань з різних наукових дисциплін. Ми горді, що серед переможців є і наша гімназистка, учениця 10 класу Богомолова Анастасія, яка отримала диплом ІІІ ступеня на всеукраїнському рівні за мовно - літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка. (наставник- учитель української мови та літератури Канарська Ольга Миколаївна).

Подяку голови облдержадміністрації В.П.Куліча отримав також директор Деснянської гімназії Римарєв Костянтин Євгенійович за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу розвитку творчих здібностей учнів, підготовку переможців всеукраїнських інтелектуальних змагань.

Вітаємо Настю та Костянтина Євгенійовича з почесними нагородами та бажаємо подальшого творчого, інтелектуального зростання. Хай Успіх та Фортуна ніколи не покидають вас.

/Files/images/sekretar_2016/novini/18491642_1167030070075351_2859093649532804258_o.jpg/Files/images/sekretar_2016/novini/18517919_1167028553408836_4200113395799736422_o.jpg/Files/images/sekretar_2016/novini/18588715_1167030090075349_5487723618264761769_o.jpg/Files/images/sekretar_2016/novini/18620508_1167028990075459_3141163778090708543_o.jpg

Вітаємо

учнів Деснянської гімназії переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІІ етапу 2016-2017 н.р.

№ п/п Предмет Прізвище учня Клас Диплом Учитель
1. Укр.мова і літ-ра Богомолова Анастасія 10 ІІІ Канарська О.М.
2. Укр.мова і літ-ра Чурікова Ольга 11 ІІІ Костюкевич В.К.
3. Історія Цимбал Олександр 10 ІІІ Паньок В.І.
4. Географія Богомолова Анастасія 10 ІІ Логвін Г.В.
5. Географія Антоненко Владислав 9 ІІІ Колінько А.В
6. Географія Строкань Марія 8 ІІІ Логвін Г.В.
7. Географія Дяченко Єлизавета 11 ІІІ Логвін Г.В.
8. Англійська мова Богомолова Анастасія 10 ІІІ Лісогор Л.І.
9. Трудове навчання (обслуговуюча праця) Авер’яненко Богдана 8 ІІІ Римарєва Н.П.
10. Біологія Воробей Анна 9 ІІ Самусевич О.Б.
11. Екологія Карпенко Юлія 9 ІІІ Колінько А.П.
12. Екологія Білецький Денис 10 ІІ Колінько А.П.
13.Мовно-літературний конкурс
ім. Т. Шевченка
Богомолова Анастасія10ІІКанарська О.М.
14.Мовно-літературний конкурс
ім. Т. Шевченка
Свідницька Вікторія7ІІАнікієнко В.І.
15.Мовний конкурс ім. П. ЯцикаБогомолова Анастасія10ІКанарська О.М.


Вітаємо

учнів Деснянської гімназії переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад ІІ етапу

2016-2017 н.р.

Перші місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Починок Юрій І 8-а Математика Коваль Н.П.
2. Антоненко Владислав І 9-а Математика Тарабан Л.І.
3. Однодворець Ілля І 10 Математика Коваль Н.П.
4. Сорокіна Олександра І 11-а Математика Тарабан Л.І.
5. Свідницька Вікторія І 7-а Укр.мова Анікієнко В.І.
6. Карпенко Жанна І 8-а Укр.мова Титок О.В.
7. Богомолова Анастасія І 10 Укр.мова Канарська О.М.
8. Чурікова Ольга І 11-б Укр.мова Костюкевич В.К.
9. Частоколян Вероніка І 8-а Історія Колінько А.П.
10. Голуб Владислав І 9-а Історія Колінько А.П.
11. Цимбал Олександр І 10 Історія Паньок В.І.
12. Чурікова Ольга І 11-б Історія Паньок В.І.
13. Гриценко Стелла І 5-б Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Анікієнко В.І.
14. Свідницька Вікторія І 7-а Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Анікієнко В.І.
15. Карпенко Жанна І 8-а Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Титок О.В.
16. Богомолова Анастасія І 10 Мовно-літ. конкурс ім.Т. Шевченка Канарська О.М.
17. Строкань Марія І 8-а Географія Логвін Г.В.
18. Антоненко Владислав І 9-а Географія Колінько А.П.
19. Богомолова Анастасія І 10 Географія Логвін Г.В.
20. Дяченко Єлизавета І 11-б Географія Логвін Г.В.
21. Юрченко Юрій І 9-б Мовн. конкурс ім.. П. Яцика Титок О.В.
22. Богомолова Анастасія І 10 Мовн. конкурс ім. П. Яцика Канарська О.М.
23. Чурікова Ольга І 11-б Мовн. конкурс ім. П. Яцика Костюкевич В.К.
24. Палажченко Максим І 8-а Інформатика Половецька С.М.
25. Бут Максим І 9-б Інформатика Полякова Л.М.
26. Однодворець Ілля І 10 Інформатика Половецький О.Є.
27. Сорокіна Олександра І 11-а Інформатика Половецький О.Є.
28. Горбач Дмитро І 7-а Фізика Федорова Г.І.
29. Косяк Ігор І 9-а Фізика Римарєв К.Є.
30. Чертов Максим І 10 Фізика Федорова Г.І.
31. Білецький Денис І 11-А Фізика Римарєв К.Є.
32. Однодворець Ілля І 10 Інформаційні технології Половецький О.Є.
33. Білецький Денис І 11-а Інформаційні технології Половецька С.М.
34. Собора Владислав І 10 Астрономія Федорова Г.І.
35. Білецький Денис І 11-а Екологія Колінько А.П.
36. Карпенко Юлія І 9-а Екологія Колінько А.П.
37. Кузнєцова Анастасія І 8-б Англійська мова Петеліна Н.М.
38. Демух В’ячеслав І 9-а Англійська мова Лісогор Л.І.
39. Богомолова Анастасія І 10 Англійська мова Лісогор Л.І.
40. Воробей Анна І 9-а Біологія Самусевич О.Б.
41. Приходько Євгеній І 11-а Біологія Самусевич О.Б.
42. Тіток Тетяна І 8-а Хімія Кучеренко О.В.
43. Білецький Денис І 11-а Хімія Кучеренко О.В.
44. Косяк Ігор І 9-а Правознавство Паньок В.І.
45. Авер’яненко Богдана І 8-а Трудове навчання Римарєва Н.П.
46. Руденко Діана І 10 Трудове навчання Римарєва Н.П.
47. Пасьоха Богдан І 9-а Трудове навчання Прокопець О.В.
48. Приходько Євгеній І 11-а Економіка Логвін Г.В.
49. Науменко Яна І 8-б Нім.мова Петеліна Н.М.
50. Антоненко Владислав І 9-а Нім.мова Лісогор Л.І.

Другі місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Юрченко Юрій ІІ 9-б Укр.мова Титок О.В.
2. Тертишний Андрій ІІ 6-а Математика Коваль Н.П.
3. Якименко Євгенія ІІ 10 Біологія Самусевич О.Б.
4. Кузнєцова Анастасія ІІ 8-б Біологія Самусевич О.Б.
5. Крикун Катерина ІІ 9-б Мовно-літ. конкурс ім.. Т. Шевченка Титок О.В.
6. Гриценко Стелла ІІ 5-б Мовн. конкурс ім. П. Яцика Анікієнко В.І.
7. Карпенко Жанна ІІ 8-а Мовн. конкурс ім. П. Яцика Титок О.В.
8. Демух В’ячеслав ІІ 9-а Хімія Кучеренко О.В.
9. Однодворець Ілля ІІ 10 Хімія Кучеренко О.В.
10. Крикун Катерина ІІ 9-б Інформаційні технології Полякова Л.М.
11. Андрійчук Руслан ІІ 8-б Інформаційні технології Полякова Л.М.
12. Дяченко Єлизавета ІІ 11-б Англ.мова Рябчич О.В.
13. Строй Ігор ІІ 8-а Фізика Федорова Г.І.
14. Чурікова Ольга ІІ 11-а Астономія Римарєв К.Є.
15. Аксьонова Олена ІІ 10 Правознавство Паньок В.І.
16. Білецький Денис ІІ 11-а Правознавство Паньок В.І.
17. Куриленко Руслана ІІ 8-а Трудове навчання Римарєва Н.П.
18. Строкань Марія ІІ 8-а Російська мова Кушнір Т.М.

Треті місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Свідницька Вікторія ІІІ 7-а Математика Тарабан Л.І.
2. Крачковська Діана ІІІ 6-а Мовно-літ. конкурс ім. Т.Шевченка Баяк Є.А.
3. Крачковська Діана ІІІ 6-а Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Баяк Є.А.
4. Нелюба Аркадій ІІІ 8-б Трудове навчання Прокопець О.В.

Список переможців та призерів

ІІІ етапу( обласного)

Всеукраїнських олімпіад, конкурсів,

МАН 2015-2016 н.р.

№ п/п Предмет Прізвище учня Клас .Диплом Учитель
1. Укр.мова і літ-ра Богомолова Анастасія 9 ІІ Канарська О.М.
2. Фізика Заклюка Ігор 11 ІІІ Римарєв К.Є.
3. Географія Богомолова Анастасія 9 І Логвін Г.В.
4. Математика Сорокіна Олександра 10 ІІ Тарабан Л.І.
5. Математика Антоненко Владислав 8 ІІІ Половецька С.М.
6. Біологія Марченко Тетяна 11 ІІІ Самусевич О.Б.
7. Географія Новик Альона 11 ІІІ Логвін Г.В.
8. Екологія Білецький Денис 10 ІІІ Колінько А.П.
9. Мовний український конкурс ім.. П. Яцика Богомолова Анастасія 9 І Канарська О.М.
10. Захист наукової роботи МАН України з екології Білецький Денис 10 ІІ Колінько А.П.


Урочистий гімназійний захід

"Учитись, щоб знати, вміти та творити",

присвячений вшануванню переможців

учнівських конкурсів та олімпіад.

"Учитись, щоб знати, вміти та творити"


"Ми надія твоя, Україно!"

Урочистий захід,

присвячений переможцям

Всеукраїнських учнівських олімпіад.

сел. Козелець, квітень 2016 р.

Ми надія твоя, Україно!


2015 - 2016 навчальний рік

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ

ІІ ЕТАПУ (районного)

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

З БАЗОВИХ ПРЕДМЕТІВ.

Перші місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Антоненко Владислав І 8-а Математика Половецька С.М.
2. Сорокіна Олександра І 10-а Математика Тарабан Л.І.
3. Богомолова Анастасія І 9-б Укр..мова Канарська О.М.
4. Голуб Владислав І 8-а Історія Колінько А.П.
5. Цимбал Олександр І 9-б Історія Паньок В.І.
6. Богомолова Анастасія І 9-б Мовно-літ. конкурс ім.. Т. Шевченка Канарська О.М.
7. Богомолова Анастасія І 9-б Географія Логвін Г.В.
8. Богомолова Анастасія І 9-б Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Канарська О.М.
9. Свідницька Вікторія І 6-а Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Анікієнко В.І.
10. Однодворець Ілля І 9-а Інформатика Половецький О.Є.
11. Сорокіна Олександра І 10-а Інформатика Половецький О.Є.
12. Слюсаренко Максим І 11 Інформатика Половецький О.Є.
13. Строй Ігор І 7-а Фізика Федорова Г.І.
14. Заклюка Ігор І 11 Фізика Римарєв К.Є.
15. Крикун Катерина І 8-б Інформаційні технології Полякова Л.М.
16. Однодворець Ілля І 9-а Інформаційні технології Половецький О.Є.
17. Заклюка Ігор І 11 Астрономія Римарєв К.Є.
18. Білецький Денис І 10-а Екологія Колінько А.П.

Другі місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Заклюка Ігор ІІ 11 Математика Коваль Н.П.
2. Чурікова Ольга ІІ 10-б Укр.мова та літ - ра Костюкевич В.К.
3. Воробей Анна ІІ 8-а Біологія Самусевич О.Б.
4. Марченко Тетяна ІІ 11 Біологія Самусевич О.Б.
5. Чурікова Ольга ІІ 10-б Мовно-літ. конкурс ім.. Т. Шевченка Костюкевич В.К.
6. Антоненко Владислав ІІ 8-а Географія Колінько А.П.
7. Дяченко Єлизавета ІІ 10-б Географія Логвін Г.В.
8. Новик Альона ІІ 11 Географія Логвін Г.В.
9. Заклюка Ігор ІІ 11 Хімія Кучеренко О.В.
10. Ягода Олександр ІІ 8-б Інформатика Полякова Л.М.
11. Богомолова Анастасія ІІ 9-б Англ..мова Лісогор Л.І.
12. Андріянова Тетяна ІІ 11 Англ.мова Удянська О.А.
13. Косяк Ігор ІІ 8-а Фізика Римарєв К.Є.
14. Білецький Денис ІІ 10-а Фізика Римарєв К.Є.
15. Сорокіна Олександра ІІ 10-а Астономія Римарєв К.Є.
16. Трубенок Дарина ІІ 11 Економіка Логвін Г.В.
17. Логвиненко Вероніка ІІ 11 Екологія Колінько А.П.

Треті місця

П І П Місце Клас Предмет Учитель
1. Починок Юрі й ІІІ 7-а Математика Коваль Н.П.
2. Чурікова Ольга ІІІ 10-б Історія Паньок В.І.
3. Крачковська Діана ІІІ 5-а Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Баяк Є.А.
4. Чурікова Ольга ІІІ 10-б Мовно-літ. конкурс ім.. П. Яцика Костюкевич В.К.
5. Титок Анастасія ІІІ 9-а Правознавство Паньок В.І.
6. Дворник Катерина ІІІ 11 Правознавство Паньок В.І.
7. Білецький Денис ІІІ 10-а Хімія Кучеренко О.В.
8. Руденко Діана ІІІ 9-б Трудове навчання Римарєва Н.П.
9. Білецький Денис ІІІ 10-а Інформаційні технології Половецька С.М.

Всього : 44

І місць – 18

ІІ місць – 17

ІІІ місць – 9


У листопаді 2014 року

був проведений II етап Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Список переможців та призерів

ІІІ етапу( обласного)

Всеукраїнських олімпіад.

№ п/п Предмет Прізвище учня Клас Місце Учитель
1. Фізика Заклюка Ігор 10 ІІІ Римарєв К.Є.
2. Укр.мова і літ-ра Богомолова Анастасія 8 ІІІ Канарська О.М.
3. Математика Сорокіна Олександра 9 ІІ Тарабан Л.І.
4. Географія Богомолова Анастасія

фінал України
8 І


19
Логвін Г.В.
5. Історія Цимбал Олександр 8 ІІІ Паньок В.І.
6. Конкурс ім.. Т.Шевченка



Богомолова Анастасія

фінал України
8




І


диплом ІІІ ст.
Канарська О.М.
7. Захист наукової роботи МАН України Крилова Ольга 10 ІІ Колінько А.П.
8. Захист наукової роботи МАН України Мирончук Юлія 11 ІІІ Крижанівська Л.Г.

14.05. 2015 р. в Чернігівській облдержадміністрації губернатор Чернігівської області В.Куліч
нагородив дипломом переможця
ученицю 8 класу
Богомолову Анастасію, яка під керівництвом вчителя Канарської О.М.
виборола перемогу у конкурсі Т.Шевченка.

/Files/images/IMG_20150514_121146.jpg

/Files/images/IMG_20150514_131242.jpg

Зустріч керівників районної держадміністрації з переможцями Всеукраїнських олімпіад та МАН.

/Files/images/getImage.jpg

/Files/images/getImage (1).jpg /Files/images/getImage (2).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 689

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 30 Липня 2020

Цей сайт безкоштовний!