Організація роботи з розв’язання проблеми насильства

в освітньому закладі

13 квітня 2018 року.
На базі Деснянського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» проведено навчальний семінар тренінг для педагогічних працівників закладу з проблеми «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в освітньому закладі».
Протягом семінару розглядалися питання проявів насильства в освітньому закладі; причин, індикаторів та наслідків насильства; визначалися наслідки ігнорування цієї проблеми для учасників освітнього процесу. Педагогами визначено місце дорослого у розв’язанні проблеми насильства в дитячому середовищі, напрацьовані варіанти дій щодо попередження цього явища в освітньому закладі. Акцентовано увагу на алгоритмі попередження або припинення булінгу серед учнівської молоді та першій психологічній допомозі дитині після травматичної події.
Захід проведено за ініціативи адміністрації та психологічної служби закладу.
/Files/images/psiholog/IMG_4206.jpg/Files/images/psiholog/IMG_4199.jpg/Files/images/psiholog/IMG_4204.jpg/Files/images/psiholog/IMG_4195.jpg/Files/images/psiholog/IMG_4215.jpg


16 лютого 2017 року було проведено семінар психолога для вчителів

"Сучасні психолого-педагогічні методи роботи з обдарованими дітьми".

На семінарі розглянуті питання навчання, виховання талановитих та здібних дітей в Україні, а також запропоновані сучасні методи роботи з обдарованими дітьми в системі освіти.

/Files/images/psiholog/trening/IMG_1979.jpg/Files/images/psiholog/trening/IMG_1994.jpg/Files/images/psiholog/trening/IMG_1998.jpg/Files/images/psiholog/trening/IMG_2006.jpg /Files/images/psiholog/trening/IMG_2000.jpg

"16 днів проти насилля"

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться акція
"16 днів проти насилля", метою якої є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім"ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпеченні рівних прав чоловіків та жінок.
Захистить себе, і цим ви зробите перший кро до захисту інших.

Акція "Синя стрічка"

присвячена запобіганню насильства над дітьми.

/Files/images/psiholog/1.jpg/Files/images/psiholog/11.jpg

Акція "Червона стрічка"

присвячна усвідомлення небезпеки ВІЛ/СНІДу

/Files/images/psiholog/2.jpg/Files/images/psiholog/22.jpg/Files/images/psiholog/222.jpg/Files/images/psiholog/2222.jpgПсихологічне відновлення учнів.

16 лютого на базі Деснянської гімназії, методистом обласного центру практичної психології і соціальної роботи, Лісовецькою І.М, спільно з практичним психологом закладу, Фатєєвою М.В., розпочато проведення низки тренінгових занять за программою Міністерства освіти і науки України «Розвиток навичок психологічного відновлення школярів» та авторською програмою «Відновлення ресурсів» з учнями середніх та старших класів,батьки яких знаходилися у зоні проведення антитерористичної операції. Заняття спрямовані на пошук внутрішніх та зовнішніх ресурсів, формуванню адекватної самооцінки, розвиток навичок використання технік психологічного відновлення, вирішення проблемних ситуацій без конфлікту, вмінню керувати своїми емоціями та вчинками, позитивному мисленню, стабілізації емоційного стану.

/Files/images/psiholog/trening/1.JPG/Files/images/psiholog/trening/2.JPG/Files/images/psiholog/trening/3.JPG/Files/images/psiholog/trening/4.JPG/Files/images/psiholog/trening/5.JPG/Files/images/psiholog/trening/6.JPG/Files/images/psiholog/trening/7.JPG/Files/images/psiholog/trening/IMG_0701.JPG/Files/images/psiholog/trening/IMG_0711 (1).JPG/Files/images/psiholog/trening/IMG_0715.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 176

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 02 Квітня 2020

Цей сайт безкоштовний!