/Files/images/psiholog/5c4589ef5b0cf481311348.png

Готуємось до ЗНО. Поради психолога.

Зовнішнє незалежне оцінювання — це випробування для учасника, де враховуються не лише знання з даного предмету, а і володіння емоційним станом (вміння зберігати спокій) а відтак, впевненість у своїх силах. Адже, коли людина надмірно хвилюється, то вона не спроможна опанувати свій емоційний стан і, це може стати причиною того, що вона під час ЗНО повністю забуде вивчений матеріал.

Впевненість цілком і повністю залежить від того, наскільки ви здатні «володіти ситуацією», вміти переборювати своє хвилювання. Для цього є багато порад. Ну наприклад, можна як мантру повторювати фразу, «Я спокійний, все добре», чи малювати кола на аркуші і т.д. Я ж вам пропоную вже зараз, паралельно з підготовкою по предмету, з якого будете здавати ЗНО, готуватися ще й психологічно. Така собі психогімнастика, яка допоможе сформувати у вас перед іспитом навички саморегуляції в напружених емоційних ситуаціях, подолати відчуття страху перед ЗНО, невпевненість у собі.

детальніше з порадами можна ознайомитись

<<Тут>>

В умовах карантинної ситуації в країні пропоную учням та їх батькам наступні поради, які допоможуть не впасти у хандру та в повній мірі насолодитися весняним сонечком, й у похмуру погоду залишатися у тонусі.

Весна несе в собі стільки ніжності й натхнення, що дивуєшся звідки взялося в тобі так багато любові до всього. З плечей спадає важкість пальто, груди вище, хода веселіша. В очікуванні дива…


1. Звільніть вашу шафу від непотрібних речей, котрі вже не носите або не користуєтесь.

2. Зробіть вдома перестановку, освіжіть декор кімнати. Це може бути нова картина, вазон для квітів чи оновлені занавіски на вікна.

3. Посадіть квіти на балконі, а може, навіть, заведіть міні-город. Погодьтеся, свіжа зелень на підвіконнику ніколи не завадить дбайливій господині або господару.

4. Провітрюйте квартиру декілька разів на день.