Розпорядження

по Козелецькому райкому

Профспілки працівників освіти і науки України

с.м.т. Козелець

19.10.2015р. № 11

Про результати перевірки щодо роботи

профспілкових організацій Козелецької районної організації

з організаційного зміцнення профспілки,

інформаційного забезпечення та вдосконалення

форм і методів внутрішньо профспілкової діяльності

Відповідно перспективного плану роботи Чернігівського обкому Профспілки на 2015 рік 7-8 жовтня 2015 року у первинних профспілкових організаціях району та районному комітеті Профспілки працювало 6 членів постійної комісії з організаційної роботи обкому, де вивчалося питання «Про роботу профспілкових організацій Козелецькох районної організації щодо організаційного зміцнення Профспілки, інформаційного забезпечення та вдосконалення форм і методів внутрішньоспілкової діяльності».

Результатах даної перевірки ( відвідано 26 установ освіти району) досить високо була оцінена робота голів первинних профспілкових організацій, в яких вони перебували, готуючи дане питання на засіданні президії обкому Профспілки.

Виходячи з вищесказаного

НАКАЗУЮ:

1. За результатами перевірки Чернігівського обкому Профспілки, належний стан профспілкового діловодства в первинці та активну громадську позицію оголосити подяку голові первинної профспілкової організації Деснянської гімназії Козелецької районної ради Титок Олені Володимирівні.

2. Керівнику освітньої установи району Римарєву К.Є. внести відповідний запис до трудової книжки про винесення подяки працівнику навчального закладу.

Голова районного комітету Н.В. Бобруйко

10 жовтня 2015 року Деснянську гімазію з робочим візитом відвідала голова Чернігівської обласної профспілки працівників освіти для обміну досвідом та вирішенню нагальних проблем.

/Files/images/IMG_2261.JPG

2 жовтня 2015 року на адресу Деснянської гімназії надійшов лист - звернення від профспілки працівників освіти і науки України для голів первинних організацій профспілки.

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

На веб-сайті офіційного інтернет-представництва Президента України проходить голосування на підтримку електронної петиції «ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ», ініціатором якої є Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 року №88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року №373» призвела до погіршення оплати праці педагогів, так як передбачений гнучкий розмір до 20 % дає можливість місцевим керівникам припиняти виплату надбавки або ж виплачувати її у мізерному розмірі. Це призводить до значного зниження і так невисокого рівня життя освітян, створення вкрай напруженої ситуації та неспокою в колективах, особливо на тлі зростання цін на життєво необхідні товари та тарифи на оплату за комунальні послуги, що шкодить нормальному перебігу навчально-виховного процесу та є небажаним у такий складний для країни час, а також сприяє різним маніпуляціям (політичним, корупційним тощо).

ПРЕСТИЖНІСТЬ ПРАЦІ ПЕДАГОГА НЕ МОЖЕ МАТИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ МЕЖ ЧИ ЗАЛЕЖАТИ ВІД ВОЛІ МІСЦЕВИХ ЧИНОВНИКІВ!

Отже петиція доступна за таким посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/1583 .

Ще раз просимо поширити наше прохання та роз’яснення щодо її підтримки серед спілчан, працівників закладів освіти усіх рівнів і приналежності, громадських активісті, тих, кому не байдужа доля школи і держави. Просимо зауважити, що щире, проте неправильно реалізоване (не через реєстрацію людини, а через створення нової петиції з цього ж питання) бажання сприяти нам у зборі підписів призводить до розпорошення голосів.

Просимо усіх, кому небайдужа доля освіти й освітян: «Підтримайте нашу петицію! Спільним хором з 25 тисяч голосів озвучмо її, щоб почути відповідь Президента!»

Освітяни! Знайдіть петицію «ПРО НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ» (№22/001583-еп. подана 01.09.2015) на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, зареєструйтесь та підтримайте своїм підписом наші вимоги! Це потрібно нам усім!

Нагородження почесними грамотами районного профспілкового комітету

/Files/images/5_-_a_klas/DSCF4333.JPG /Files/images/5_-_a_klas/DSCF4331.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 219

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 26 Травня 2020

Цей сайт безкоштовний!