Інформація про працевлаштування
здобувачів освіти Деснянського ліцею,
випускників 11-х класів
2021-2022 н.р.
№ | ПІБ | Навчальний заклад | Місто | Умови |
1. | Асадов Ісмаїл Аліса огли | Державний торговельно- економічний університет | Київ | контракт |
2. | Блашків Валерія Андріївна | Wyższa Szkoła Handlowa | Wrocław Польща | контракт |
3. | Ващенко Богдан Станіславович | Державний університет телекомунікацій | Київ | контракт |
4. | Гречаний Ярослав Олександрович | Національний університет ТОВ "Академія адвокатури України" | Київ | контракт |
5. | Даневич Анастасія Ігорівна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Київ | контракт |
6. | Клименко Карина Юріївна | Wyższa Szkoła Bankowa | Wrocław Польща | контракт |
7. | Кравчик Іван Степанович | Інформація конфіденційна | ||
8. | Крачковська Діана Сергіївна | Київ | бюджет | |
9. | Могілей Аліна Ярославівна | Національний університет будівництва та архітектури | Київ | бюджет |
10. | Науменко Владислав Олександрович | Національний університет будівництва та архітектури | Київ | контракт |
11. | Пінчук Дар'я Владиславівна | Wyższa Szkoła Handlowa | Wrocław Польща | контракт |
12. | Слобоженюк Ілля Миколайович | Національний університет біоресурсів і прородокористування | Київ | контракт |
13. | Тертишний Андрій Богданович | Київ | бюджет | |
14. | Ткачинська Дар'я Дмитрівна | Національний університет Львівська політехніка | Львов | контракт |
15. | Троян Вікторія Володимирівна | Коледж будувництва та дизайну | Остер | контракт |
16. | Усевич Даниїл Андрійович | Державний університет телекомунікацій | Київ | контракт |
17. | Фітісова Анастасія Олександрівна | Державний торговельно-економічний університет | Київ | контракт |
18. | Ходарченко Нікіта Олександрович | Київ | бюджет | |
19. | Білоус Дарія Андріївна | Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана | Київ | контракт |
20. | Боровик Олена Едуардівна | Київський університет культури | Київ | контракт |
21. | Гаврильченко Денис Дмитрович | Київ | контракт | |
22. | Гусєв Максим Вікторович | Державний торговельно-економічний університет | Київ | контракт |
23. | Дьяков Микола Вадимович | Львів | бюджет | |
24. | Жуматій Ангеліна Степанівна | Інформація конфіденційна | ||
25. | Зінченко Даніїл Олександрович | Державний торговельно-економічний університет | Київ | контракт |
26. | Козиренко Вікторія Едуардівна | Київський університет імені Бориса Грінченка | Київ | контракт |
27. | Колесников Данило Олексійович | Національний університет "Чернігівська політехніка" | Чернігів | контракт |
28. | Корольова Дар'я Олександрівна | Інформація конфіденційна | ||
29. | Кубайчук Юлія Василівна | Національний авіаційний університет | Київ | бюджет |
30. | Куренна Катерина Олексіївна | Національний університет "Києво-Могилянська академія" | Київ | контракт |
31. | Лоєнко Юлія Юріївна | Національний університет харчових технологій | Київ | бюджет |
32. | Лянний Дмитро Дмитрович | ДПТНЗ Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу | Біла Церква | бюджет |
33. | Мельник Оксана Олександрівна | Вінницький національний аграрний університет | Вінниця | бюджет |
34. | Миненок Максим Олександрович | Київ | контракт | |
35. | Носко Кирил Валерійович | Київський міжнародний університет | Київ | контракт |
36. | Опришкова Аліса Андріївна | Державний торговельно-економічний університет | Київ | контракт |
37. | Плясун Кирило Тарасович | Університет VISTULA | Варшава | контракт |
38. | Сауткін Нікіта Юрійович | Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ | Козелець | бюджет |
39. | Скопець Тимур Дмитрович | "Фаховий коледж транспорту та комп`ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка" | Чернігів | контракт |
40. | Стрельнікова Анастасія Миколаївна | Національний медичний університет імені О.О. Богомольця | Київ | контракт |
41. | Сулім Вадим Валентинович | Інформація конфіденційна | ||
42. | Третьяков Роман Михайлович | Державний торговельно-економічний університет | Київ | контракт |
43. | Федоренчик Юлія Сергіївна | Інформація конфіденційна | ||
44. | Фомічова Анна Ігорівна | Київський національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | бюджет |
45. | Шапаренко Артем Васильович | Харківський національний університет радіоелектроніки | Харків | бюджет |
46. | Шестеринська Владислава Олегівна | Київський національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | бюджет |
47. | Шимко Анастасія Вікторівна | Остерський фаховий коледж будівництва та дизайну | Остер | контракт |
48. | Бондаренко Роман Романович | Київський національний університет технологій та дизайну | Київ | контракт |
49. | Вишковська Олександра Леонідівна | Київський національний лінгвістичний університет | Київ | контракт |
50. | Вознюк Надія Олегівна | Київ | контракт | |
51. | Гаврилюк Олександра Миколаївна | Київський національний лінгвістичний університет | Київ | контракт |
52. | Герасименко Євгенія Олексіївна | Львівський національний університет | Львів | контракт |
53. | Гладиш Давід Сергійович | Державний торговельно економічний університет | Київ | контракт |
54. | Деняк Діана Володимирівна | Університет сучасних знань | Київ | контракт |
55. | Загоруйко Вадим Сергійович | Київський національний університет технологій та дизайну | Київ | контракт |
56. | Захарчук Єлизавета Петрівна | Вінницький торговельно-економічний інститут | Вінниця | контракт |
57. | Кобельник Анастасія Олександрівна | Київський університет ім. Бориса Грінченка | Київ | контракт |
58. | Кубай Яна Олександрівна | Національний медичний університет ім. О.Богомольця | Київ | контракт |
59. | Лимар Вікторія Володимирівна | Київський національний торгово-економічний університет | Київ | бюджет |
60. | Літвінова Анна-Єлизавета Дмитрівна | Київський національний економічний університет ім. Гетьмана | Київ | контракт |
61. | Матущак Анна Вікторівна | Київський національний торгово-економічний університет | Київ | контракт |
62. | Панченко Ірина Сергіївна | Львівський національний університет | Львів | контракт |
63. | Пипка Софія Володимирівна | Київський національний університет культури і мистецтв | Київ | контракт |
64. | Приходько Максим Сергійович | Національний медичний університет ім. О.Богомольця | Київ | контракт |
65. | Прокопенко Альона Ігорівна | Київський національний університет будівництва та архітектури | Київ | бюджет |
66. | Швед Вікторія Сергіївна | Academia WSB Dombrova Gornicza | Польща | контракт |
Із них: Вступили - 62 Виші - 57 Бюджет - 14 Контракт - 43 Коледж - 4 Бюджет - 1 Контракт - 3 | ПТУ - 1 Бюджет - 1 Контракт -0 Працюють - 0 Не працює, не навчається - 4 |
Інформація про працевлаштування
здобувачів освіти Деснянського ліцею
9-х класів
2021-2022
№ з/п | Прізвище, імя, по батькові учня | Клас | Навчальний заклад | Умови вступу |
1. | Акімов Олександрович В’ячеславович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
2. | Больбат Владислав Сергійович | Київський національний коледж транспорту | бюджет | |
3. | Бондаренко Дар’я Володимирівна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
4. | Дуброва Марина Дмитрівна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
5. | Ігнатенко Євгеній Володимирович | бюджет | ||
6. | Ковалчук Олександр Олександрович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
7. | Коник Євгеній Русланович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
8. | Крутоголова Дарина Сергіївна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
9. | Лівак Анастастасія Василівна | Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства | бюджет | |
10. | Лугова Валерія Василівна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
11. | Марченко Руслана Романівна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
12. | Мирончук Денис Олександрович | бюджет | ||
13. | Мотєва Анна Сергіївна | Київський медичний коледж № 1 | контракт | |
14. | Ничипоренко Арина Сергіївна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
15. | Назаревич Крістіна Володимирівна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
16. | Нікітюк Богдан Олександрович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
17. | Норинчак Андрій Іванович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
18. | Олексієнко Анастасія Олексіївна | Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства | бюджет | |
19. | Остроух Валерія Олександрівна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
20. | Рижков Максим Сергійович | 10-А | Деснянський ліцей | |
21. | Романцев Богдан Андрійович | 10-А | Деснянський ліцей | |
22. | Рончинський Денис Миколайович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
23. | Скотар Анастасія Ярославівна | Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування | бюджет | |
24. | Смолкін Максим Дмитрович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
25. | Сукретна Аліна Олександрівна | 10-Б | Деснянський ліцей | |
26. | Трейтяк Руслан Артемович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
27. | Троян Олександр Олександрович | Остерськийколедж будівництва та дизайну | бюджет | |
28. | Чумак Максим Дмитрович | Київський національний коледж транспорту | бюджет | |
29. | Юрченко Богдан Анатолійович | 10-Б | Деснянський ліцей | |
30. | Бубнов Анатолій Сергійович | 10- А | Деснянський ліцей | |
31. | Годлевський Дмитро Вікторович | Ірпінський фаховий коледж економіки та права | бюджет | |
32. | Жерновий Артем В’ячеславович | 10- А | Деснянський ліцей | |
33. | Заболотний Артем Анатолійович | Черкаська санаторна школа | ||
34. | Лебедєва Вероніка В’ячеславівна | 10- А | Деснянський ліцей | |
35. | Лисих Назар Сергійович | 10- А | Деснянський ліцей | |
36. | Лоєнко Марія Юріївна | 10- А | Деснянський ліцей | |
37. | Малиновська Софія Євгенівна | 10- А | Деснянський ліцей | |
38. | Музика Крістіна Романівна | 10- А | Деснянський ліцей | |
39. | Романик Дар’я Русланівна | 10- А | Деснянський ліцей | |
40. | Солодкий Владислав Сергійович | 10- А | Деснянський ліцей | |
41. | Третьяков Олександр Михайлович | 10- А | Деснянський ліцей | |
42. | Фот Ростислав Олександрович | 10- А | Деснянський ліцей | |
43. | Юрченко Максим Юрійович | 10- А | Деснянський ліцей | |
44. | Андріяш Ілля Євгенович | м. Маріупіль (тимчасово окупована територія, основне місце проживання дитини) | ||
45. | Альохіна Тетяна Максимівна | Черкаський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу | бюджет | |
46. | Антоненко Олександр Андрійович | бюджет | ||
47. | Велігоша Максим Вікторович | 10-В | ||
48. | Гречаний Микита Олексадрович | 10-В | ||
49. | Гречана Яна Олександрівна | 10-В | ||
50. | Захаров Антон Андрійович | 10-В | ||
51. | Каламаж Володимир Ігорович | 10-В | ||
52. | Кирпач Анастасія Олександрівна | 10-В | ||
53. | Коваляк Ярослав Юрійович | 10-В | ||
54. | Кучеренко Федір Петрович | 10-В | ||
55. | Кучеров Микола Олександрович | бюджет | ||
56. | Лисаківський Денис Андрійович | 10-В | ||
57. | Лоза Наталія Олександрівна | 10-В | ||
58. | Лукаш Анастасія Олегівна | 10-В | ||
59. | Ляшенко Карина Володимирівна | 10-В | ||
60. | Сірош Дар’я Валеріївна | 10-В | ||
61. | Скопич Іван Сергійович | 10-В | ||
62. | Сметана Олександр Олександрович | 10-В | ||
63. | Смуток Софія Валентинівна | 10-В | ||
64. | Страшкова Крістіна Сергіївна | Ніжинський медичний коледж | бюджет | |
65. | Стулень Еліна Юріївна | фаховий коледж "Універсам" Київського університету ім. Бориса Грінченка | бюджет | |
66. | Тухватуліна Яна Сергіївна | 10-В | ||
67. | Шевців Валерій Іванович | Остерський будівельний коледж | бюджет |
Інформація про працевлаштування
здобувачів освіти Деснянського НВК,
випускників 11-х класів
2020-2021 н.р.
№ | ПІБ | Навчальний заклад | Місто | Умови |
1 | Андрущенко Наталія Вячеславівна | Чернігівський базовий медичний коледж | Чернігів | Бюджет |
2 | Балоян Марина Дмитрівна | Національний університет "Чернігівська політехніка" | Чернігів | Контракт |
3 | Бачмага Валерія Олександрівна | Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування, | Чернігів | Бюджет |
4 | Бережний Роман Олександрович | Національній університет біоресурсів і природокористування | Київ | Бюджет |
5 | Бесшапошнікова Анастасія Сергіївна | Чернігівський базовий медичний колледж | Чернігів | Бюджет |
6 | Бєсєдін Артем Олександрович | Український Державний Університет Залізничного транспорту | Харків | Контракт |
7 | Ведмідь Дмитро Миколайович | Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання. | Івано-Франківськ | Контракт |
8 | Гашаніна Катерина Володимирівна | Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка | Чернігів | Контракт |
9 | Женжеруха Надія Володимирівна | -Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Бюджет |
10 | Кутова Тетяна Тарасівна | Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, | Київ | Контракт |
11 | Лялюцький Владислав Юрійович | Вінницький Національний Аграрний університет | Вінниця | Контракт |
12 | Міненок Марина Сергіївна | Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка | Чернігів | Бюджет |
13 | Мусіна Христина Євгеніївна | Національній університет біоресурсів і природокористування | Київ | Контракт |
14 | Островко Владислав Максимович | Київ | Бюджет | |
15 | Петренко Аліна Анатоліївна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Київ | Контракт |
16 | Пікуза Анастасія Русланівна | Національний авіаційний університет Факультет економіки та бізнес адміністрування | Київ | Контракт |
17 | Ройко Олексій Ігорович | Технічний університет у Кошицях | Словакія, м.Кошице | Бюджет |
18 | Рудий Мар’ян Михайлович | Київ | Бюджет | |
19 | Савченко Артур Микитович | Не вступав до жодного навчального закладу Не працює | - | - |
20 | Степанова Валерія Вадимівна | Національній університет біоресурсів і природокористування | Київ | Контракт |
21 | Ткач Єлизавета Романівна | Не вступала до жодного навчального закладу Працює офіціанткою | Чернігів | - |
22 | Цвєткова Валерія Олександрівна | Київський національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | Бюджет |
23 | Чічкан Аліна Олегівна | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Бюджет |
24 | Шишенок Каріна Анатоліївна | Національний університет "Чернігівська політехніка" | Чернігів | Контракт |
25 | Явтушинська Анастасія Олександрівна | Національний університет біоресурсів і природокористування України. | Київ | Контракт |
26 | Якименко Валерія Сергіївна | Національний університет "Чернігівська політехніка" | Чернігів | Контракт |
27 | Ящук Олександр Русланович | Київський інститут водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Державного університету інфраструктури та технологій | Київ | Контракт. |
28 | Буряк Кирил Сергійович | Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського | Київ | Бюджет |
29 | Вебер Вероніка Валеріївна | Національний університет біоресурсів і природокористування | Київ | Контракт |
30 | Головатюк Владислав Ігорович | Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського | Київ | Бюджет |
31 | Горбач Дмитро Андрійович | Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського | Київ | Бюджет |
32 | Грей Максим Володимирович | Національний університет "Чернігівська політехніка" | Чернігів | Бюджет |
33 | Громико Анастасія Олегівна | Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ «Одеська юридична академія» | Київ | Контракт |
34 | Даниленко Денис Юрійович | Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" | Харків | Бюджет |
35 | Дикий Даниїл Анатолійович | Базові курси програмування | Київ | |
36 | Дмітрієв Ярослав Андрійович | Коледж при Київському торгово-економічному університеті | Київ | Контракт |
37 | Дроздова Олександра Олексіївна | Київ | Бюджет | |
38 | Євсієнко Ілля В'ячеславович | Національний юридичний університет ім.Ярослава Мудрого | Харків | Контракт |
39 | Жовнер Владислава В'ячеславівна | Державний університет телекомунікацій | Київ | Контракт |
40 | Журавель Анастасія Вікторівна | Національний університет біоресурсів і природокористування | Київ | Контракт |
41 | Ісаєнко Владислав Вікторович | Київський національний транспортний університет | Київ | Контракт |
42 | Ковбасюк Максим Олександрович | Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя | Ніжин | Бюджет |
43 | Личик Анастасія Сергіївна | Національний університет "Чернігівська політехніка" | Чернігів | Контракт |
44 | Логвін Артем Ігорович | Київський національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | Бюджет |
45 | Лукін Володимир Олегович | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Бюджет |
46 | Мірошниченко Дмитро Анатолійович | Чеська мовна школа | Брно | |
47 | Митюра Давид Едуардович | Автодорожній коледж | Київ | Бюджет |
48 | Оношко Всеволод Вадимович | Київський національний університет будівництва та архітектури | Київ | Бюджет |
49 | Орєхова Єлизавета Андріївна | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Контракт |
50 | Підлісна Анастасія Олександрівна | Національний університет культури і мистецтва | Київ | Бюджет |
51 | Рудник Руслана Валеріївна | Національний університет "Чернігівська політехніка" | Чернігів | Контракт |
52 | Свідницька Вікторія Олексіївна | Медична академія імені Богомольця | Київ | Бюджет |
53 | Скивка Ігор Юрійович | Національний юридичний університет ім.Ярослава Мудрого | Харків | Контракт |
54 | Спіцин Павло Володимирович | Коледж туризму та готельного господарства | Київ | Контракт |
55 | Тіхонова Олеся Олександрівна | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Контракт |
56 | Удовика Вікторія Сергіївна | Київ | Бюджет | |
57 | Шинкаренко Дар'я Михайлівна | Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана | Київ | Контракт |
Із них:
Вступили -
Виші - 46
Бюджет - 21
Контракт - 25
Коледж - 6
Бюджет - 5
Контракт - 3
ПТУ - 1
Бюджет - 1
Контракт -0
Працюють - 1
Курси - 2
Не працює - 1
Інформація про працевлаштування
здобувачів освіти 9-х класів Деснянського НВК
2020 – 2021 н.р.
№ з/п | Прізвище, імя, по – батькові учня | Клас | Навчальний заклад | Умови вступу |
1. | Горобець Анджеліна Олександрівна | Київський коледж зв’язку | контракт | |
2. | Господаренко Гліб Олександрович | 10-А | Деснянський НВК | |
3. | Грабовський Олексій Сергійович | 10-А | Деснянський НВК | |
4. | Громико Юлія Анатоліївна | 10-А | Деснянський НВК | |
5. | Добжанська Валентина Валеріївна | 10-А | Деснянський НВК | |
6. | Домашенко Дар’я Леонідівна | 10-А | Деснянський НВК | |
7. | Журавель Світлана В’ячеславівна | 10-А | Деснянський НВК | |
8. | Козубенко Вадим Романович | 10-А | Деснянський НВК | |
9. | Костенко Катерина Андріївна | 10-А | Деснянський НВК | |
10. | Кравченко Ірина Олександрівна | 10-А | Деснянський НВК | |
11. | Миненок Олена Олегівна | 10-А | Деснянський НВК | |
12. | Миргород Кіра Андріївна | 10-А | Деснянський НВК | |
13. | Повар Юлія Валентинівна | 10-А | Деснянський НВК | |
14. | Погорілий Федір Геннадійович | 10-А | Деснянський НВК | |
15. | Сердечний Денис Віталійович | 10-А | Деснянський НВК | |
16. | Скороход Владислав Віталійович | 10-А | Деснянський НВК | |
17. | Сулім Вероніка Володимирівна | Остерський коледж будівництва та дизайну | бюджет | |
18. | Тищенко Борис Андрійович | 10-А | Деснянський НВК | |
19. | Туровець Олег Юрійович | 10-А | Деснянський НВК | |
20. | Храмцова Вероніка Вікторівна | 10-А | Деснянський НВК | |
21. | Чижевська Анастасія Русланівна | 10-А | Деснянський НВК | |
22. | Янчевська Марина Андріївна | Новоград-Волинський медичний коледж | бюджет | |
23. | Артюх Герман Володимирович | 10-В | Деснянський НВК | |
24. | Бреус Аліна Станіславівна | 10-В | Деснянський НВК | |
25. | Вдовиченко Андрій Олександр. | 10-В | Деснянський НВК | |
26. | Ворона Альона Ігорівна | 10-В | Деснянський НВК | |
27. | Єгоров Олександр Олександрович | 10-В | Деснянський НВК | |
28. | Заглинський Данило Ігорович | 10-В | Деснянський НВК | |
29. | Зублевський Владислав Олександр. | 10-В | Деснянський НВК | |
30. | Карпенко Роман Васильович | 10-В | Деснянський НВК | |
31. | Козаченко Вікторія Олександрівна | 10-В | Деснянський НВК | |
32. | Костенко Катерина Ігорівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
33. | Лялька Анна Сергіївна | 10-В | Деснянський НВК | |
34. | Макієвський Артем Юрійович | 10-В | Деснянський НВК | |
35. | Мамаєв Тимур Олександрович | Остерський коледж будівництва та дизайну | бюджет | |
36. | Марченко Вікторія Вікторівна | м. Київ, Київське ВПУ швейного та перукарського мистецтва | бюджет | |
37. | Нагорська Дарина Олександрівна | м.Київ, гімназія 290 | ||
38. | Панченко Ірина Сергіївна | 10-В | Деснянський НВК | |
39. | Півньов Павло Юрійович | 10-В | Деснянський НВК | |
40. | Рвачов Володимир Володимирович | бюджет | ||
41. | Решетило Ілля Віталійович | 10-В | Деснянський НВК | |
42. | Титаренко Артем Євгенійович | 10-В | Деснянський НВК | |
43. | Ткач Роман Васильович | 10-В | Деснянський НВК | |
44. | Шульга Нікіта Миколайович | бюджет | ||
45. | Биковець Сергій Вікторович | 10-В | Деснянський НВК | |
46. | Бондаренко Владислав Андрійович | 10-В | Деснянський НВК | |
47. | Боровських Анжела Максимівна | 10-А | Деснянський НВК | |
48. | Гончарь Євгенія Вадимівна | 10-В | Деснянський НВК | |
49. | Донець Павло Олегович | 10-В | Деснянський НВК | |
50. | Кабашний Микита Олексійович | 10-В | Деснянський НВК | |
51. | Куземченко Анна Олександрівна | 10-В | Деснянський НВК | |
52. | Лазарєва Діана Григорівна | Остерський коледж будівництва та дизайну | бюджет | |
53. | Лоза Костянтин Олександрович | 10-В | Деснянський НВК | |
54. | Мілатович Валентин Юрійоввич | Комплекс технічної та середньої школи N 2 (технікум) м. Гродзиск-Мазовецкий Польща | бюджет | |
55. | Мілатович Владислав Юрійоввич | Комплекс технічної та середньої школи N 2 (технікум) м. Гродзиск-Мазовецкий Польща | бюджет | |
56. | Міненок Роман Євгенійович | 10-В | Деснянський НВК | |
57. | Росохацький Богдан Володимирович | 10-В | Деснянський НВК | |
58. | Сорокопуд Ілона Володимирівн | 10-В | Деснянський НВК | |
59. | Ткач Софія Романівна | 10-В | Деснянський НВК | |
60. | Хоменко Богдана Віталіївна | ВСП «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» | бюджет | |
61. | Шиловець Тетяна Володимирівна | 10-В | Деснянський НВК | |
62. | Бабій Родіон Володимирович | 10-Б | Деснянський НВК | |
63. | Грищенко Ірина Олександрівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
64. | Звольська Руслана Андріївна | 10-Б | Деснянський НВК | |
65. | Караман Крістіна Михайлівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
66. | Коваленко Валерія Олександрівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
67. | Кузнецов Тимур Денисович | 10-Б | Деснянський НВК | |
68. | Пирховка Ярослав Євгенович | 10-Б | Деснянський НВК | |
69. | Похілова Кіра Андріївна | Чернігівський базовий фаховий медичний коледж | бюджет | |
70. | Рябченко Віталій Олександрович | 10-Б | Деснянський НВК | |
71. | Слободяник Віктор Миколайович | ВСП «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ» | бюджет | |
72. | Степенко Данііл Олексійович | 10-Б | Деснянський НВК | |
73. | Черненко Марія Валентинівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
74. | Чоколов Нікіта Миколайович | бюджет | ||
75. | Шиман Максим Миколайович | 10-Б | Деснянський НВК | |
76. | Ющенко Юлія Юріївна | 10-Б | Деснянський НВК | |
77. | Яценко Дмитро Сергійович | 10-Б | Деснянський НВК |
Із них:
Вступили – 14
Технікум - 2
Бюджет - 2
Контракт - 0
Коледж - 8
Бюджет - 7
Контракт – 1
Ліцей – 3
Бюджет - 3
Контракт - 0
ПТУ - 1
Бюджет - 1
Контракт -0
Інформація
про працевлаштування
здобувачів освіти Деснянського НВК,
випускників 11-х класів
2019-2020 н.р.
№ | ПІБ | Навчальний заклад | місто | Умови |
1. | Андрійчук Руслан Олександрович | Київський університет культури | Київ | Контракт |
2. | Божок Олександр Петрович | Київський фаховий коледж Закладу вищої освіти | Київ | Контракт |
3. | Бондарєв Максим Олександрович | Чернігівська політехніка | Чернігів | Контракт |
4. | Гоярин Аліна Олексіївна | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Контракт |
5. | Д’яченко Діана Максимівна | Львів | Бюджет | |
6. | Звольська Ірина Андріївна | Київський національний економічний університет | Київ | Бюджет |
7. | Клименко Марія Сергіївна | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Контракт |
8. | Коваль Віктор Петрович | Київський національний економічний університет | Київ | Контракт |
9. | Кравченко Тетяна Анатоліївна | Харківський медичний університет | Харків | Контракт |
11. | Максименко Радіон Миколайовия | Київський мистецький інститут художнього моделювання та дизайну | Київ | Контракт |
12. | Мінєнок Тетяна Олегівна | Працює | Остер | |
13. | Мокринська Катерина Олексіївна | Чернігівська політехніка | Чернігів | Контракт |
14. | Науменко Яна Юріївна | Київський університет технологій та дизайну | Київ | Бюджет |
15. | Нелюба Аркадій Ігорович | Національний університет харчових технологій | Київ | Контракт |
16. | Нестеренко Аліна Володимирівна | Національний педагогічний університет | Київ | Контракт |
17. | Приходьон Інна Михайлівна | Національний медичний університет | Київ | Контракт |
18. | Прохоренко Владислав Олександрович | Чернігівська політехніка | Чернігів | Контракт |
19. | Руско Крістіна Костянтинівна | Київ | Бюджет | |
20. | Сікан Діана Олегівна | Університет бізнесу у Вроцлаві (Польща) | Вроцлав | Контракт |
21. | Смілянська Валерія Сергіївна | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Бюджет |
22. | Юрков Олександр Анатолійович | Не навчається і не працює, онлайн-курси «Програмування та тестування» | Київ | Контракт |
23. | Авер’яненко Богдана Анатоліївна | Сумський державний педагогічний університет | Суми | Заочна форма Бюджет |
24. | Безлюдний Андрій Віталійович | Київ | Бюджет | |
25. | Блізніченко Карина Олексіївна | Київский національний торгово-економічний університет | Київ | Контракт |
26. | Бровченко Каріна Вячеславівна | Міжрегіональна Академія управління персоналом | Дніпро | Заочна форма Контракт |
27. | Гришко Анна Володимирівна | Київский національний торговельно-економічний університет | Київ | Контракт |
28. | Грищенко Володимир Васильович | Чернігівське вище професійне училище №15 | Чернігів | Бюджет |
29. | Журавель Анастасія Сергіївна | Київский національний торговельно-економічний університет | Київ | Бюджет |
30. | Зінченко Євгенія Олександрівна | Сумський національний аграрний університет | Суми | Бюджет |
31. | Карпенко Жанна Олександрівна | Київський університетім..БорисаГрінченка | Київ | Контракт |
32. | Киливник Володимир Валентинович | Київский національний торговельно-економічний університет | Київ | Контракт |
33. | Коваленко Олександр Іванович | Національний університет «Чернігівська політехніка» | Чернігів | Бюджет |
34. | Корабельський Тарас Борисович | Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" | Київ | Контракт |
35. | Куриленко Руслана Андріївна | Київський університетімені БорисаГрінченка | Київ | Контракт |
36. | Лебідь Олег Олегович | Київ | Контракт | |
37. | Міненок Аліна Ярославівна | Одеський національний університет імені І.І.Мечнікова | Одеса | Контракт |
38. | Павленко Вероніка Олександрівна | Чернігівський медичний коледж | Чернігів | Контракт |
39. | Палажченко Максим Олегович | Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" | Київ | Контракт |
40. | Солощенко Анна Володимирівна | Одеський національний університет імені І. І. Мечникова | Одеса | Бюджет |
41. | Сопун Яна Володимирівна | Національний авіаційний університет | Київ | Контракт |
42. | Строкань Марія Олегівна | Київський національний університет ім. Тараса Шевченка | Київ | Бюджет |
43. | Субботіна Мар’яна Олександрівна | Київський університет ім.Бориса Грінченка . Педагогічний і-т | Київ | Контракт |
44. | Тіток Тетяна Сергіївна | Київський національний торговельно-економічний університет | Київ | Контракт |
45. | Христенко Іван Іванович | Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова | Київ | Бюджет |
46. | Частоколян Вероніка Юріївна | Національний університет харчових технологій | Київ | Контракт |
47. | Чечель Дар’я Миколаївна | Національний авіаційний університет | Київ | Контракт |
48. | Шейгус Діана Ігорівна | Луганська академія культури і мистецтв | Київ | Контракт |
49. | Шпакович Богдан Андрійович | Не працює | ||
50. | Юрченко Ярина Миколаївна | Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ | Контракт |
51. | Биковець Олександр Анатолійович | Національний авіаційний університет | Київ | Бюджет |
52. | Бойко Ростислав Олегович | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів | Контракт |
53. | Ведмідь Руслан Петрович | Остерський коледж будівництва та дизайну | Остер | Бюджет |
54. | Головач Олександр Борисович | Працює | Десна | |
55. | Ковтонюк Ярослав Сергійович | Київський національний університет технологій та дизайну | Київ | Контракт |
56. | Кузьменко Оксана Миколаївна | Київський національний університет технологій та дизайну | Київ | Контракт |
57. | Личко Станіслав Сергійович | Київський національний університет технологій та дизайну | Київ | Контракт |
58. | Мировицький Микола Володимирович | Київське вище професійне училище перукарського та швейного мистецтва | Київ | Бюджет |
59. | Мороз Дмитро Іванович | Національний університет харчових технологій | Київ | Контракт |
60. | Пилипенко Євгенія Валеріївна | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів | Контракт |
61. | Пропст Максим Анатолійович | Київський лінгвістичний університет | Київ | Контракт |
62. | Снопок Катерина Євгеніївна | Київський університет культури – коледж | Київ | Контракт |
63. | Циганкова Мар′яна Богданівна | Остерський коледж будівництва та дизайну | Остер | Бюджет |
64. | Чумак Дмитро Андрійович | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів | Контракт |
65. | Юрченко Ярослав Юрійович | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів | Контракт |
Із них:
Вступили:
Виші – 54.
Бюджет- 15.
Контракт -39.
Коледж– 5.
Бюджет – 2.
Контракт -3.
ПТУ -2.
Бюджет – 2.
Контракт -0.
Працюють -2.
Курси онлайн-1.
Не працює – 1.
Інформація
про працевлаштування здобувачів освіти Деснянського НВК,
випускників 9-х класів
2019-2020 н.р.
№ п/п | Прізвище ім’я по-батькові учня | Клас | Навчальний заклад | Умови вступу |
1. | Білоус Дарія Андріївна | 10-В | Деснянський НВК | |
2. | Боровик Олена Едуардівна | 10-В | Деснянський НВК | |
3. | Гаврильченко Денис Дмитрович | 10-В | Деснянський НВК | |
4. | Гусєв Максим Вікторович | 10-В | Деснянський НВК | |
5. | Дьяков Микола Вадимович | Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області (ПАЛЧО) | бюджет | |
6. | Жуматій Ангеліна Степанівна | 10-В | Деснянський НВК | |
7. | Зінченко Даніїл Олександрович | 10-В | Деснянський НВК | |
8. | Козиренко Вікторія Едуардівна | 10-В | Деснянський НВК | |
9. | Колесников Данило Олексійович | 10-В | Деснянський НВК | |
10. | Корольова Дар'я Олександрівна | 10-В | Деснянський НВК | |
11. | Кубайчук Юлія Василівна | 10-В | Деснянський НВК | |
12. | Кузьменко Олександр Олександрович | 10 кл | Карпилівський ЗЗСО І-ІІІ | |
13. | Куренна Катерина Олексіївна | 10-В | Деснянський НВК | |
14. | Лоєнко Юлія Юріївна | 10-В | Деснянський НВК | |
15. | Лянний Дмитро Дмитрович | 10-В | Деснянський НВК | |
16. | Мельник Оксана Олександрівна | 10-В | Деснянський НВК | |
17. | Миненок Максим Олександрович | 10-В | Деснянський НВК | |
18. | Носко Кирил Валерійович | 10-В | Деснянський НВК | |
19. | Опришкова Аліса Андріївна | 10-В | Деснянський НВК | |
20. | Плясун Кирило Тарасович | 10-В | Деснянський НВК | |
21. | Попова Яна Ігорівна | м. Київ Мистецький колледж ім. Сальвадора Далі | контракт | |
22. | Сауткін Нікіта Юрійович | 10-В | Деснянський НВК | |
23. | Скопець Тимур Дмитрович | 10-В | Деснянський НВК | |
24. | Стрельнікова Анастасія Миколаївна | 10-В | Деснянський НВК | |
25. | Сулім Вадим Валентинович | 10-В | Деснянський НВК | |
26. | Федоренчик Юлія Сергіївна | 10-В | Деснянський НВК | |
27. | Фомічова Анна Ігорівна | 10-В | Деснянський НВК | |
28. | Шапаренко Артем Васильович | 10-В | Деснянський НВК | |
29. | Шестеринська Владислава Олегівна | 10-В | Деснянський НВК | |
30. | Шимко Анастасія Вікторівна | 10-В | Деснянський НВК | |
31. | Асадов Ісмаїл Аліса огли | 10-Б | Деснянський НВК | |
32. | Блашків Валерія Андріївна | 10-Б | Деснянський НВК | |
33. | Вознюк Богдан Сергійович | 10-Б | Деснянський НВК | |
34. | Даневич Анастасія Ігорівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
35. | Козак Максим Миколайович | - | бюджет | |
36. | Крачковська Діана Сергіївна | 10-Б | Деснянський НВК | |
37. | Могілей Аліна Ярославівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
38. | Науменко Владислав Олександрович | 10-Б | Деснянський НВК | |
39. | Папуша Даніл Сергійович | - | Варшавський технікум Бети Мидловської, спеціальність ІТ технології | контракт |
40. | Пінчук Дар’я Владиславівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
41. | Тертишний Андрій Богданович | 10-Б | Деснянський НВК | |
42. | Ткачинська Дар’я Дмитрівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
43. | Фітісова Анастасія Олександрівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
44. | Ходарченко Нікіта Олександрович | 10-Б | Деснянський НВК | |
45. | Юрченко Даниїл Андрійович | - | бюджет | |
46. | Базалей Олена Вікторівна | 10 кл | Київська ЗОШ №223 | |
47. | Ващенко Богдан Станіславович | 10-Б | Деснянський НВК | |
48. | Вишковська Олександра Леонідівна | 10-А | Деснянський НВК | |
49. | Гаврилюк Олександр Іванович | Бердянський центр професійної технічної освіти | бюджет | |
50. | Гуленок Павло Станіславович | Остерський коледж будівництва та дизайну | бюджет | |
51. | Гречаний Ярослав Олександрович | 10-Б | Деснянський НВК | |
52. | Деняк Діана Володимирівна | 10-А | Деснянський НВК | |
53. | Дідок Олег Олегович | бюджет | ||
54. | Клименко Карина Юріївна | 10-Б | Деснянський НВК | |
55. | Кубай Яна Олександрівна | 10-А | Деснянський НВК | |
56. | Кравчик Іван Степанович | 10-Б | Деснянський НВК | |
57. | Кузьменко Анастасія Анатоліївна | Сновське вище професійне училище лісового господарства | бюджет | |
58. | Панченко Ірина Сергіївна | 10-А | Деснянський НВК | |
59. | Поляков Олег Олегович | Сновське вище професійне училище лісового господарства | бюджет | |
60. | Прокопенко Альона Ігорівна | 10-А | Деснянський НВК | |
61. | Слобоженюк Ілля Миколайович | 10-Б | Деснянський НВК | |
62. | Станішевська Катерина Олександрівна | Чернігівський кооперативний коледж | контракт | |
63. | Страшков Максим Сергійович | Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою | бюджет | |
64. | Третьяков Роман Михайлович | 10-В | Деснянський НВК | |
65. | Троян Вікторія Володимирівна | 10-Б | Деснянський НВК | |
66. | Усевич Данило Андрійович | 10-Б | Деснянський НВК | |
67. | Кузьменко Катерина Вікторівна | Отримала довідку про закінчення базової середньої освіти, знаходиться вдома. | ||
68. | Бондаренко Роман Романович | 10-А | Деснянський НВК | |
69. | Гладиш Давід Сергійович | 10-А | Деснянський НВК | |
70. | Вознюк Надія Олегівна | 10-А | Деснянський НВК | |
71. | Гаврилюк Олександра Миколаївна | 10-А | Деснянський НВК | |
72. | Герасименко Євгенія Олексіївна | 10-А | Деснянський НВК | |
73. | Загоруйко Вадим Сергійович | 10-А | Деснянський НВК | |
74. | Захарчук Єлизавета Петрівна | 10-А | Деснянський НВК | |
75. | Кобельник Анастасія Олександрівна | 10-А | Деснянський НВК | |
76. | Лимар Вікторія Володимирівна | 10-А | Деснянський НВК | |
77. | Літвінова Анна-Єлизавета Дмитрівна | 10-А | Деснянський НВК | |
78. | Матущак Анна Вікторівна | 10-А | Деснянський НВК | |
79. | Пипка Софія Володимирівна | 10-А | Деснянський НВК | |
80. | Приходько Максим Сергійович | 10-А | Деснянський НВК | |
81. | Савчук Артем Романович | 10-А | бюджет | |
82. | Фроленкова Тетяна Едуардівна | 10-А | Торгівельно-економічний коледж Київського національного торгівельно-економічного університету | бюджет |
83. | Швед Вікторія Сергіївна | 10-А | Деснянський НВК |
Вступили -14
Із них:
Коледж-5 (3 бюджет,2 контракт)
Ліцей -5 бюджет
Технікум – 1 контракт
Всього:
Бюджет – 8
Контракт – 3
ПТУ – 3
Бюджет – 3
Контракт - 0
Інформація
про працевлаштування випускників 11-х класів Деснянського НВК
2018-2019 н.р.
№ | Прізвище,ім’я по батькові | Навчальний заклад | місто | Умови |
1. | Бачмага Єгор Сергійович | Національний університет технологій та дизайну | Київ | К |
2. | Биковець Дмитро Вікторович | Національний університет біоресурсів та природокористування | Київ | К |
3. | Годлевський Артем Вікторович | Національний університет біоресурсів та природокористування | Київ | К |
4. | Грищенко Євгеній Віталійович | Національний педагогічний університет | Чернігів | Б |
5. | Дорошенко Сергій Володимирович | Університет КПІ Інститут прикладного системного аналізу | Київ | Б |
6. | Карпенко Роман Сергійович | Національний торговельно-економічний університет | Київ | К |
7. | Лєвий Данило Сергійович | Одеса | Б | |
8. | Лисаківський Сергій Андрійович | Університет культури | Київ | К |
9. | Нікітенкова Олександра Олександрівна | Національний технологічний університет | Чернігів | К |
10. | Опришко Вікторія Павлівна | Національний економічний університет | Київ | Б |
11. | Островко Ярослав Андрійович | Університет ім .Бориса Грінченка | Київ | К |
12. | Прохоренко Владислав Сергійович | Одеса | Б | |
13. | Рекун Сергій Валерійович | Працює | ||
14. | Романько Роман Юрійович | Науково-технічний університет ім. Ю. Бугая | Київ | К |
15. | Савчук Дарія Анатоліївна | Не визначилась | ||
16. | Сивак Марія Іванівна | Національний транспортний університет | Київ | К |
17. | Ситник Аліна Миколаївна | Академія мистецтва краси | Київ | К |
18. | Сичук Анастасія Володимирівна | Національний торговельно- економічний університет | Київ | К |
19. | Соболєва Катерина Олексіївна | Національний торговельно- економічний університет | Київ | К |
20. | Титок Аліна Олександрівна | Національний торговельно- економічний університет | Київ | К |
21. | Тягнирядно Сергій Вікторович | Національний педагогічний університет ім.М.Драгоманова | Київ | К |
22. | Хоменко Владислава Ігорівна | Національний університет технологій та дизайну | Київ | К |
23. | Асадова Сюзана Аліса кизи | Національний транспортний університет | Київ | К |
24. | Байша Владислав Євгенович | Вища школа бізнесу | Вроцлав | К |
25 | Калита Владислав Юрійович | Національний університет технологій та дизайну | Київ | К |
26. | Крикун Катерина Олександрівна | Національний торговельно-економічний університет | Київ | К |
27. | Магда Анастасія Віталіївна | Вища школа бізнесу | Вроцлав | К |
28. | Міненок Дмитро Геннадійович | Міжрегіональний вищий професіональний коледж зв’язку | Київ | Б |
29. | Меркулова Олександра Олександрівна | Національний університет ім. Б.Грінченка | Київ | К |
30. | Мойсеєнко Олександр Сергійович | Національний транспортний університет | Київ | К |
31. | Остапенко Катерина Олексіївна | Національний економічний університет ім. В.Гетьмана | Київ | К |
32. | Смуток Діана Валентинівна | Одеса | Б | |
33. | Соснюк Анастасія Вікторівна | Національний економічний університет ім. В.Гетьмана | Київ | Б |
34. | Черниш Сніжана Сергіївна | Національний лінгвістичний університет | Київ | Б |
35. | Юрченко Юрій Володимирович | Ужгородський університет | Ужгород | Б |
36. | Якимчук Єлизавета Вікторівна | Одеса | Б | |
37. | Антоненко Владислав Андрійович | Київ | Б | |
38. | Балан Олексій Олегович | Національний торгово-економічний університет | Київ | К |
39. | Берлог Віталій Валерійович | Київ | Б | |
40. | Бондаренко Олег Андрійович | Уманський національний університет садівництва | Умань | К |
41. | Веретенник Валерія Вадимівна | Національний університет державної фіскальної служби України | Ірпінь | Б |
42. | Войналович Анастасія Вадимівна | Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка | Чернігів | Б |
43. | Воробей Анна Миколаївна | Національний університет харчових технологій | Київ | Б |
44. | Голуб Владислав Віталійович | Національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | Б |
45. | Городова Анна Юріївна | Львів | Б | |
46. | Градоблянський Андрій Павлович | Київ | Б | |
47. | Гутник Вікторія Олександрівна | Національний університет державної фіскальної служби | Ірпінь | К |
48. | Демух В'ячеслав Владиславович | Національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | Б |
49. | Карпенко Юлія Віталіївна | Державний університет внутрішніх справ | Львів | К |
50. | Кислова Вікторія Миколаївна | Національний педагогічний університет імені Драгоманова | Київ | К |
51. | Косяк Ігор Васильович | Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого | Харків | Б |
52. | Лахно Олександр Олександрович | Працює сел. Десна | ||
53. | Медведь Марина Миколаївна | Національний торговельно-економічний університет | Київ | К |
54. | Михайленко Олександр Вікторович | Національний медичний університет імені Богомольця | Київ | К |
55. | Нехайчук Микола Васильович | Національний торгово-економічний університет | Київ | Б |
56. | Пасьоха Богдан Геннадійович | Національний торгово-економічний університет | Київ | Б |
57. | Пищенко Максим Ігорович | Національний торгово-економічний університет | Київ | К |
58. | Прокопенко Максим Вадимович | Національний торгово-економічний університет | Київ | К |
59. | Прохоренко Ірина Леонідівна | Національний університет державної фіскальної служби України | Ірпінь | Б |
60. | Саєнко Ірина Станіславівна | Національний університет державної фіскальної служби України | Ірпінь | К |
61. | Синєгуб Дмитро Сергійович | Національний технічний університет України «КПІ імені Ігоря Сікорського» | Київ | Б |
62. | Слюсар Олександр Олександрович | Національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | Б |
63. | Троян Антон Васильович | Кооперативний коледж | Чернігів | К |
64. | Ходинський Назар Олександрович | Національний університет імені Тараса Шевченка | Київ | Б |
65. | Чечель Олександра Романівна | Національний торговельно-економічний університет | Київ | Б |
Випускників НВК 65.
Із них:
Вступили:
Виші – 60.
Бюджет- 27.
Контракт -33.
Коледж– 2.
Бюджет – 1.
Контракт -1.
Працюють -2.
Не визначилась-1
Інформація
про працевлаштування випускників 9-х класів Деснянського НВК
2018-2019 н.р.
Випускників НВК 71.
Із них:
Вступили:
Коледж, ліцей, технікум – 10.
Бюджет- 6.
Контракт -4.
ПТУ – 2.
Бюджет – 2.
Контракт -0.