В м. Києві в Міністерстві освіти і науки України 01 березня 2016 року Деснянська гімназія Деснянської селищної ради чернігівської області уклала Декларацію про співпрацю з Всеукраїнською програмою освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа». Трирічна Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства в Україні спрямована на поглиблення культури демократії у школах шляхом підтримки демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно – громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школах, а також сприяння організації навчально – виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства.

Структура програми передбачає поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школами.

Програма реалізується Європейським Центром ім.. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія на підтримку системних реформ у сфері середньої освіти в Україні. Програмна діяльність грунтуєтьтся на принципах Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та прав людини і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015 – 2017 роки.

Очікується, що Програма охопить 120 шкіл з усієї території України. Навчання пройде близько 480 директорів шкіл, учителів, представників місцевої влади.

Кiлькiсть переглядiв: 317

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 22 Квітня 2021

Цей сайт безкоштовний!