Проект "Прикладна інформатика" працює в Деснянській гімназії з 2012 року за підтримки центру інформаційних технологій м. Києва.

Мета діяльності : адаптація та запровадження сучасних освітніх технологій, що грунтуються на найновійших досягненнях галузі комп’ютерних і інформаційно - комунікаційних технологій.

Завдання проекту :

1. Експірієнтивне навчання - навчання, що грунтується на накопиченні учнем власного досвіду практичного застосування комп’ютерних і інформаційно-комунікаційних технологій у повсякденному житті.

2. Опанування учнями спеціальної англійської термінології.

3. Навчально - ігрове програмне середовище, яке дуже подобається учням і включає понад 60 спеціалізованих модулів, що підтримують міждисциплінарні зв’язки між основними уроками програми та іншими предметами (математика, музика, знання про світ, географія, біологія, основи технічних знань, основи дизайну).

4. Навчально - методичну підтримку : повний навчальний комплекс, що включає методичні вказівки з теорії та практичних занять для учнів, робочий зошит і навчально - шгрове програмне забезпечення, а для вчителя - настанови з проведення теоретичних занять і лабораторних робіт, методологію запровадження програми, багатий вибір додаткових навчально - методичних та роздавальних матеріалів. Базовим принципом програми є особистісно орієнтований ігровий підхід до навчання, який включає елементи методу проектів та командної роботи, розвиває творчість учня, його мотивацію, адже в процесі навчання весь час присутній елемент творчості, пошуку і змагань. Програма "Прикладна інформатика" має 11 рівнів підготовки.

Структура матеріалу включає шість тематичних модулів :

1 - апаратне і програмне забезпечення

2 - технології обробки текстової інформації

3 - технології обробки числової інформації(електронні таблиці)

4 - бази даних

5 - системи графіки і анімації

6 - програмування

/Files/images/sekretar/IMG_0790.JPG /Files/images/sekretar/IMG_0793.JPG/Files/images/sekretar/IMG_0797.JPG /Files/images/sekretar/IMG_0799.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 314

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 22 Квітня 2021

Цей сайт безкоштовний!