Повернутися до звичайного режиму

Положення

про проведення щорічної розважально – конкурсної гри

«Нумо, дівчата!»
присвяченій Дню 8 Березня

1. Мета і завдання:

1) Конкурси проводяться з метою ознайомлення з українськими народними традиціями виховання дівчат;

2) Піднесення світлого образу матері, жінки, дівчини;

3) Формувати і розвивати кмітливість і спритність через атмосферу добра, дружби і гумору;

4) Розвивати практичне вміння та навички дівчат господарювати, логічне мислення, популяризація різних видів обслуговуючої праці, вміння володіти навичками ручної праці;

5) Виховання естетичного смаку.

2. Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво змаганнями здійснює оргкомітет з числа педпрацівників Деснянської гімназії : директор гімназії, заступник директора з виховної роботи, класні керівники класів, які беруть участь у грі, педагог – організатор, соціальний педагог, вчитель обслуговуючої праці та основ здоров’я, вчитель фізичної культури.

Безпосереднє керівництво покладається на журі та суддівську колегію, затверджену оргкомітетом.

3. Час і місце проведення гри.

Гра за можливістю проводиться в найближчу п’ятницю до Дня 8 Березня в актовій залі гарнізонного будинку офіцерів. Початок о 17.30 год.

Офіційна підготовка до гри починається не раніше, ніж за два тижня до проведення. Забороняється підготовка до змагань в урочний час.

4. Учасники змагань.

У змаганні беруть участь команди, що складаються з дівчат 10-11 класів Деснянської гімназії, які не мають протипоказань за станом здоров’я. Кількість дівчат в команді від 6 до 10 і визначається оргкомітетом змагань щорічно, виходячи з контингенту учнів. Дозволяється додатково використовувати хлопців і дівчат однокласників для участі в масових або спеціалізованих конкурсах в якості помічників.

5. Програма змагань.

Конкурси та естафети, надані у додатку № 2 . Змагання командні та індивідуальні. Розклад змагань, порядок проведення визначається на нараді оргкомітету за два тижні перед початком гри.

Результати конкурсів, час та штрафи оголошуються відразу по закінченню даного етапу зі сцени.

6. Визначення переможця.

Команда, яка набрала найбільшу кількість балів, стає переможцем гри. В разі однакової максимальної кількості балів у двох або більше команд проводиться додатковий конкурс капітанів, завдання якого попередньо визначені оргкомітетом.

7. Нагородження.

Команда переможців нагороджується кубком. Переможець та призери змагань нагороджуються грамотами та цінними подарунками.

8. Фінансові витрати.

Кубок для команди переможця, грамоти за рахунок адміністрації гімназії. Цінні призи та подарунки за рахунок зовнішнього інвестора.

Забезпечення спортивним інвентарем, продуктами, матеріалами та інструментами за рахунок Деснянської гімназії.

Додаток №2 «Затверджую»

Директор Деснянської гімназії

_______________К.Є.Римарєв

_________________ 2016р.

Перелік конкурсів та змагань

до щорічної розважально – конкурсної гри «Нумо, дівчата!»

присвяченої святу 8 Березня

1. Візитна картка ( бере участь вся команда)

Проводиться в довільній формі. Оцінюється креатив, гумор, зовнішній вигляд, сприйняття глядачами та ін..

2. Конкурс «Вихід завжди є» ( командний)

Учасникам ведучий по черзі надає певну ситуацію, вихід з якої повинні запропонувати дівчата, користуючись оригінальністю жіночого розуму.

3. Конкурс капітанів ( індивідуальний)

Оргкомітет підбирає інтелектуальні завдання.

4. Конкурс «Господарочка»( індивідуальний або груповий)

Учасниці показують вміння користуватись голкою, ножицями та ін.., демонструють навички користування чоловічими інструментами: молотком, ножівкою, лещатами та ін..

5. Конкурс «Відгадай слово» ( командний).

Одному з учасників команди показують слово, написане на аркуші паперу. Вона повинна пояснити це слово команді так, щоб команда відгадала його. Дозволяється використовувати тільки жести, без слів та звуків.

6. Конкурс «Найкрасивіша, найвродливіша…»
( індивідуальний)

Усі прагнуть бути гарними, добрими. Легко та щасливо живуть ті, хто вважає себе найбільш чарівними та привабливими. Запрошуються по одній дівчині від команди, яка повинна всіх переконати, що вона і є най,най,най. Кожна дівчина сідає перед дзеркалом (всі одночасно, але одна до одної спиною) і по черзі починають переконувати себе й усіх, що вона найкрасивіша, найдобріша тощо. Обов’язкова умова конкурсу – не можна сміятися, не можна повторювати ті самі висловлювання. Виграє та дівчина, яка виконає всі умови.

7. Конкурс «Гість на порозі» ( індивідуальний)

Для цього конкурсу знадобляться віник, совок, відро і сміття ( його можна зробити з конфетті, ґудзиків, шматків паперу та ін..) Дівчатам зав’язують очі і дають віник. Учасниця за хвилину повинна зібрати якнайбільше сміття за допомогою віника і совка та покласти його у відро, на що дається певний час. У конкурсі перемагає та, що збере найбільшу кількість сміття.

8. Конкурс «На шопінг!» ( індивідуальний)

Учасниці отримують перелік «покупок», які вони повинні «придбати» в залі за певний час. Це можуть бути речі лише присутніх у залі : наручний годинник, шарф, пасок, олівець, заколка для волосся, шнурки, краватка, сумка, зошит, серветки, люстерко, навушники, помада, рукавички, шапка та ін.. Виграє та учасниця, яка зробить найбільше покупок.

9. Конкурс «Я – спортивна!» ( індивідуальний)

Учасники індивідуально або по черзі виконують спортивні вправи на час або кількість ( піднімання тулуба, скакалка, обруч, віджимання, присідання, колесо та ін..)

10. Конкурс кулінарний «Майстер – шеф»
( командний)

Це естафета, в якій беруть участь всі дівчата. Учасники повинні поетапно приготувати страву, запропоновану оргкомітетом. Журі оцінює час приготування, смак та презентацію страви.

11. Конкурс пісенний «Дзвінкий я маю голосок»
( індивідуальний або командний)

Учасники виконують українську пісню.

12. Конкурс перукарів «Веселі пальчики»
( індивідуальний)

Учасниці за певний час повинні зробити і презентувати зачіску, виконану на іншому учаснику. Глядачів в цей час розважають художніми номерами або проводять конкурс вболівальників.

13. Конкурс вболівальників.

З числа добровольців вболівальників вибираються по одному або групи, які виконують завдання, підготовлені оргкомітетом.

14. Конкурс кутюр’є «Від ескізу до подіуму» (командний)

Учасники презентують моделі одягу, виготовлені заздалегідь. Оцінюється задум, стиль, креатив, вміння презентувати та ін..

15. Конкурс мам «Наші мами – кращі мами!»
( індивідуальний або груповий)

Конкурс проводиться на тему, підготовлену оргкомітетом ( зібрати дитину до школи, а чоловіка на роботу на час; прибрати кухню; спортивний; творчий та ін..) або ж демонструють власні таланти, здібності, можливості. Дозволяється використовувати в конкурсі учнів даного класу і класного керівника.

16. Конкурс «Домашнє завдання» (загальнокомандний)

Класи завчасно готують конкурс за темою, визначеною оргкомітетом.

Кількість та перелік конкурсів визначається оргкомітетом в залежності від умов і контингенту класів.
Оцінюються конкурси за п’ятибальною системою.
За порушення та помилки при проведенні конкурсів суддями нараховуються штрафні бали або додається штрафний час.
Результати конкурсів, час та штрафи оголошуються відразу по закінченню етапу зі сцени.
Кiлькiсть переглядiв: 8453

Фотогалерея

/Files/images/981244_html_38ae7939.jpg

Дата останньої зміни 06 Березня 2024

Цей сайт безкоштовний!