Наша гордість-танцювальний колектив "Юність"
Формула щастя
"Козелеччина має талант - 3", 2018 року.
Козелеччина має талант - 3
10.12.17 р. на Міжнародному фестивалі фольклору та інструментальної музики «Золота скарбничка» в м. Запоріжжя танцювальний колектив «Юність» зайняв І місце та Приходьон Інна - ІІІ місце в номінації «Хореографія» .
30 квітня танцювальний колектив "Юність" Деснянської гімназії взяв участь в IV міському відкритому хореографічному фестивалі танцювальних колективів ім. Віри Бондаренко в м.Конотоп і зайняв ІІІ місце в номінаціях "бальний танець", "народний танець".
1 квітня в Козелецькому будинку культури відбувся Всеукраїнський фестиваль- конкурс ім. Наталки Розумовської "Мелодії Полісся".
Танцювальний колектив "Юність" нагороджений дипломом лауреата І ступеня в номінації "Хореографія" та сертифікатом на 3000 грн для участті у фестивалі "Срібна хвиля 2017"
Ансамбль гітаристів нагороджений дипломом лауреата І ступеня в номінації "Інструментальний жанр"
Фітісова Анастасія, Святченко Софія,Журавель Анастасія нагороджені дипломом лауреата ІІ ступеня в номінації "Інструментальний жанр" .
26 березня у фінальному районному конкурсі "Козелеччина має талант" Ігор Строй зайняв ІІ місце , Воробей Анна ІІІ міяце в номінації "Вокальне мистецтво". Гриценко Стелла та Олексій Грабовський зайняли І місце в номінації "Художнє читання", ІІІ місце зайняв танцювальний колектив "Юність" в номенації "Хореографічне мистецтво", Логвін Артем зайняв І місце в номінації "Інструментальний жанр."
Захід в рамках тижня української філології до 203 з .д.н. Великого Кобзаря "Жива душа поетова святая"
Жива душа поетова святая
Вечір старовинного вальсу та романсу
в Деснянській гімназії 12.05.2016 р.
Вечір старовинного вальсу та романсу
Фіналісти конкурсу
"Тобі, мій краю, я співаю!"
прийняли участь у гала концерті, який
відбувся в сел. Козелець 19.12.2015р.
Участь у ІV міському відкритому хореографічному фестивалі танцювальних колективів імені Віри Бондаренко. м. Конотоп. 16 травня 2015 р. Керівник колективу Назаренко Л.М.19/12/2015h/
II місце танцювальний колектив "Юність"
Танок "Рушники"
https://youtube.com/devicesupport
Танок "Україна вперед"
https://youtube.com/devicesupport
Танок "Санта Лючія"
https://youtube.com/devicesupport
Районний конкурс
"Тобі, мій краю, я співаю-4"
II місце конкурсу зайняли:
Коленюк Олександр та Строй Ігор
учасники конкурсу
Уроки хореографії 5 клас
День гімназиста
Урок музичного мистецтва 6 клас
Танці з зірками
Музичні вітання